ارز انکر (Ankr)

ANKR Ankr network (ANKR)

ارز انکر (Ankr) به عنوان یک راه حل که از منابع به اشتراک گذاشته شده به منظور ارائه راه حل‌های آسان و مقرون به صرفه میزبانی نود بلاک چین استفاده می‌کند، به وجود آمده است. این پروژه در نوامبر سال ۲۰۱۷ تاسیس شد و در مدت زمان حضور خود در بازار، با استفاده از منابع اشتراکی، بازار خدمات ابر مبتنی بر کانتینر را ایجاد کرده است.

که به نوبه خود توسعه دهندگان و مشتریان سازمانی را قادر می‌سازد تا نود های بلاک چین را با قیمت بسیار ارزانتری در مقایسه با ارائه دهندگان ابر عمومی به راحتی مستقر کنند. به همین ترتیب، میزبانی نود‌های بلاک چین در انکر، هرگونه مشکل مربوط به متمرکز بودن و نقطه ضعف را برطرف می‌کند.

علاوه بر این، بلاک چین‌های عمومی می‌توانند در جوامع درگیر شوند و به شبکه‌های خود کمک بیشتری کنند. انکر قصد دارد یک پلتفرم زیرساخت و بازار را برای استقرار توده web3 ایجاد کند تا ارائه دهندگان منابع و همچنین کاربران نهایی بتوانند به فناوری های بلاک چین و اپ های دیفای متصل شوند.

توجه داشته باشید که زیرساخت اختصاصی ابر انکر هنگامی که آن را با ارائه دهندگان ابر عمومی مقایسه می‌کنیم به طور مستقل عمل می‌کند و از طریق مرکز داده‌های توزیع شده جغرافیایی کاملاً تامین می‌شود تا سطح پایداری و مقاومت آن افزایش یابد.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید