ارز بت (BAT)

BAT Basic attention token (BAT)

ارز بت (BAT) که مخفف شده Basic Attention Token می‌باشد، توکنی است که برای یک پلتفرم تبلیغاتی دیجیتال مبتنی بر بلاک چین طراحی شده است تا از طریق مقدار توجه کاربران به آنها پاداش عادلانه بدهد، در حالی که بازدهی بهتر تبلیغات را برای تبلیغ کنندگان فراهم می‌کند.

تجربه Basic Attention Token از طریق «مرورگر barve» ارائه می‌شود، جایی که کاربران می‌توانند با حفظ حریم خصوصی خود، آگهی‌ها را مشاهده کنند و پاداش BAT را برای این کار دریافت کنند. از طرف دیگر، تبلیغ کنندگان می‌توانند تبلیغات هدفمندی را برای به حداکثر رساندن تعامل و کاهش ضررهای ناشی از تقلب و سوء استفاده در تبلیغات ارائه دهند.

BAT به خودی خود واحد پاداش در این اکوسیستم تبلیغاتی است و بین تبلیغ کنندگان، ناشران و کاربران مبادله می شود.

تبلیغ کنندگان هزینه‌های تبلیغات خود را از طریق توکن‌های BAT پرداخت می‌کنند. از این بودجه، بخش كمی بین تبلیغ دهندگان توزیع می‌شود، در حالی كه ۷۰ درصد بین كاربران توزیع می‌شوند، و همچنین واسطه‌هایی كه معمولاً هزینه‌های تبلیغات را افزایش می‌دهند، برای بهبود صرفه جویی هزینه، از معادله خارج می‌شوند.

توکن BAT در سال ۲۰۱۷ به دنبال یکی از سریع‌ترین فروش های اولیه سکه (ICO) در همه زمان‌ها راه اندازی شد، و این پلتفرم در کمتر از یک دقیقه ۳۵ میلیون دلار جمع آوری کرد. از آن زمان، این برنامه تجربه تبلیغات توجه محور خود را از طریق برنامه Brave Rewards خود در بیشتر کشورها به کاربران ارائه داده است.

تا نوامبر ۲۰۲۰، ایالات متحده، انگلستان و کانادا بیشترین فعالیتهای تبلیغاتی را داشتند. BAT در حال حاضر می تواند در اکثر پلتفرم‌های محبوب صرافی ارز دیجیتال مبادله کرد و در حال حاضر نقدینگی بسیار خوبی دارد. بایننس، هوبی گلوبال، و کوین بیس پرو از معتبرترین صرافی ها برای معاملات BAT محسوب می‌شوند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید