ارز کاردانو (Cardano)

ADA Cardano (ADA)

ارز کاردانو (Cardano) یک پلت فرم بلاکچین اثبات سهام است که می‌گوید هدفش اجازه دادن به “تغییر دهندگان، مبتکران و الهام بخشان” برای ایجاد تغییرات مثبت جهانی است.

این پروژه منبع آزاد همچنین با هدف “توزیع مجدد قدرت از ساختارهای غیرقابل توضیح و ناشناس به دادن مارجین (یکی از ابزارهایی است که می‌توانید در بازارهای مالی به ‌وسیله آن بیشتر از حجم سرمایه‌تان معامله کنید) به افراد” – کمک به ایجاد جامعه ای امنتر، روشنتر و عادلانه‌تر.

کاردانو در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد و توکن ADA برای اطمینان از مشارکت صاحبان دارایی در فعالیت شبکه طراحی شده است. به همین دلیل، کسانی که این ارز رمز را در اختیار دارند، حق رای دادن در مورد هرگونه تغییر پیشنهادی در نرم افزار را دارند.

تیم پشت این بلاکچین می‌گوید که قبلا موارد استفاده جالبی برای فناوری آن وجود داشته است، که هدف آن اجازه دادن به برنامه‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند برای توسعه مجزا بوده است.

کاردانو همچنین توسط شرکت‌های کشاورزی برای دسترسی به محصولات تازه از مزرعه مورد استفاده قرار می‌گیرد، در حالی که سایر قابلیت‌های ایجاد شده روی این پلتفرم اجازه می‌دهد تا مدارک تحصیلی را به روشی غیرقابل دستکاری ذخیره کرد و یا خرده فروشان بر کالاهای تقلبی سختگیری و کنترل بیشتری داشته باشند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید