ارز شبکه سلر (Celer Network)

CELR Celer network (CELR)

ارز شبکه سلر (Celer Network) خود را به عنوان یک پلتفرم مقیاس گذاری لایه ۲ برای ساخت برنامه‌های بلاک چین سریع، آسان برای استفاده، کم هزینه و ایمن توصیف می‌کند که این فعالیت را در مقیاس اینترنتی و از طریق تکنیک‌های مقیاس گذاری خارج از زنجیره و مطابق با اقتصاد رمزنگاری انجام می‌دهد.

شبکه سلر یک فناوری منسجم و با معماری اقتصادی است که از طریق تکنیک‌های مقیاس بندی خارج از زنجیره به بلاک چین‌های عمومی بزرگ کمک می‌کند. این شبکه می‌تواند میلیاردها تراکنش در ثانیه را خارج از زنجیره و به صورت امن و بدون نیاز به اعتماد، مقیاس پذیر کند و قدرت بلاک چین و برنامه‌های غیرمتمرکز را به طور کامل نمایش دهد.

توکن سلر نتورک کاربردهای زیادی را برای کاربران خود فراهم می‌کند، اما مزیت قابل توجه آن پشتیبانی از چند بلاک چین مختلف است. الگوریتم مسیریابی این شبکه موجب می‌شود که تنها مدل اقتصادی رمزگذاری شده باشد که عملکرد آن ۲۰ برابر حالت معمول افزایش یافته و حالتی بهینه نسبت به سایر شبکه‌ها پیدا کند و امنیت، سرعت، آسانی و هزینه کمتر را برای کاربران فراهم کند.

توکن CELR یک توکن ERC-20 و بر بستر بلاک چین اتریوم و هم‌چنین توکن اصلی شبکه سلر است که طی ICO فروخته خواهد شد.

شبکه سلر فعالیت خود را در ژوئن ۲۰۱۸ آغاز کرد. بنیان‌گذاران اصلی این شبکه ۴ نفر از بهترین افراد در زمینه مدیریت و کنترل سیستم‌های شبکه هستند و از دانشگاه‌های معتبر برکلی، پرینستون و MIT مدرک دکترا دریافت کردند. این شبکه از ابتدای فعالیت تا به امروز تغییرات زیادی را تجربه کرده و توانسته به پیشرفته‌ای زیادی دست پیدا کند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید