ارز چیلیز (Chiliz)

CHZ Chiliz (CHZ)

ارز چیلیز (Chiliz) به اختصار CHZ برترین ارز دیجیتال است که برای اولین بار برای ورزش و سرگرمی ایجاد شده است و فعالیت آن توسط پلتفرم Socios.com انجام می‌شود. برای اولین بار تیم‌های محبوب ورزشی در این پلتفرم رمزارز Chiliz را برای طرفدارانشان به وجود آورده‌اند تا آن‌ها را جذب کنند و به آن‌ها جوایزی اهدا کنند. طرفداران تیم‌های ورزشی می‌توانند توکن‌های CHZ را خریداری و معامله کنند و همچنین برای مشارکت و رای دادن در نظرسنجی باشگاه‌ها به کار گرفته می‌شود.

این شرکت در سال ۲۰۱۸ در مالت تاسیس شد و هدف آن از بین بردن فاصله بین هواداران فعال و غیرفعال بود. Chiliz به میلیون‌ها نفر از طرفداران تیم‌های ورزشی یک توکن هواداران (Fan Token) ارائه می‌دهد که با آن حق رای بدست می‌آورند.

طرفداران تیم ها می‌توانند از CHZ برای خرید Fan Tokens برندهای مختلف استفاده می‌کنند که با آن‌ها می‌توانند در نظرسنجی‌هایی که در برنامه Socios قرارگرفته می‌شوند شرکت کنند. کافی است گزینه‌ی Poll را انتخاب نمایید و سپس رای دهید. به طرفداران با استفاده از این ارز دیجیتال می‌توانند به جوایز و تجربیات باورنکردنی، همچنین قابلیت بازی، تعامل اجتماعی و جدول رده بندی و سایر ویژگی‌هایی که از سال ۲۰۲۱ به بعد راه اندازی می‌شوند، دسترسی پیدا کنند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید