ارز سیویک (Civic)

CVC Civic (CVC)

ارز سیویک (Civic) یک راه حل مدیریت هویت مبتنی بر بلاکچین است که به افراد و مشاغل، ابزارهای لازم برای کنترل و محافظت از اطلاعات هویت شخصی را می‌دهد.

این پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده است که با ارائه کنترل بیشتر کاربران بر داده‌های شخصی خود، طرز فکر و باورشان در مورد تأیید هویت را تغییر دهد، به این صورت که به آنها اجازه می‌دهد بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات شخصی به طیف وسیعی از خدمات دسترسی پیدا کنند.

راه حل تأیید هویت Civic از فناوری دفتر کل توزیع شده برای اجازه استفاده از هویت در همان لحظه استفاده می‌کند و برای اشتراک گذاری اطلاعات به صورت محدود با شرکای Civic، پس از ارائه مجوز توسط کاربر، استفاده می‌شود.

برخلاف سایر خدمات مدیریت هویت، کاربران Civic همه داده‌های مهم خود را در تلفن همراه خود ذخیره می‌کنند. کاربران می‌توانند با ارائه امضای بیومتریک از طریق برنامه Civic، مجوزی برای اشتراک گذاری داده‌های شخصی خاص خود را ارائه دهند. اکوسیستم ارز سیویک (Civic) توسط یک توکن کاربردی منحصر به فرد به نام Civic token (CVC) در دسترس قرار گرفته است، که برای انجام معاملات مربوط به هویت بین اعضای Civic مانند بین مشتری و ارائه دهنده خدمات استفاده می‌شود.

کاربران می‌توانند برای انجام کارهای مختلف، مانند ثبت نام در یک سرویس از طریق پلتفرم یا معرفی کاربران جدید، توکن‌های CVC دریافت کنند، در ضمن اعتبارسنجان نیز می‌توانند برای تأیید و قانونی کردن اسناد برای ارائه دهندگان خدمات، CVC دریافت کنند. Civic در سال ۲۰۱۸ و پس از فروش اولیه کوین (ICO) سال قبل، عرضه شد.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید