ارز دنت (Dent)

DENT Dent (DENT)

ارز دنت (Dent) یک اپراتور انقلابی موبایل دیجیتال است که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد و ای سیم (سیم کارت های جاسازی شده)، طرح‌های داده تلفن همراه، مکالمات و تجربه رومینگ را ارائه می‌دهد. طبق وب سایت شرکت، دنت از قدرت فناوری بلاک چین برای ایجاد یک بازار جهانی برای لیبرالیزه کردن داده‌های تلفن همراه استفاده می کند.

دنت یک نقشه راه جاه طلبانه پیش رو دارد و قصد دارد خدمات خود را به بازارهای جدید تا پایان سال ۲۰۲۱ گسترش دهد. این شرکت در حال حاضر بیش از بیست و پنج میلیون کاربر دستگاه تلفن همراه را به خود جلب کرده است و خدمات دنت در بیش از ۱۴۰ کشور جهان در دسترس است. مشارکت‌های سازمانی برای دنت شامل «سامسونگ بلاک چین»، «اتحادیه سازمانی اتریوم» و «تله کام اینفرا» هستند.

ارز دیجیتال دنت با استفاده از توکن کاربردی خود با نماد DENT، امکان دسترسی فوری به شبکه‌‌های مخابراتی در سراسر جهان را برای کاربران فراهم می‌کند.

DENT یک توکن ERC-20 است که روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. این توکن قابلیت قراردادهای هوشمند مورد نیاز برای اجرای یک بازار داده تلفن همراه مبتنی بر بلاکچین را ارائه می‌دهد. به زبان ساده‌تر، در این بازار بسته‌های داده تلفن همراه به صورت قراردادهای هوشمند ارائه می‌شوند.

شرکت دنت وایرلس که در هنگ‌کنگ مستقر است، در سال ۲۰۱۴ میلادی راه‌اندازی شد. تیم دنت متشکل از ۹ نفر است که در زمینه‌های مختلفی، از فناوری‌های تلفن همراه گرفته تا مهندسی نرم افزار و معاملات فارکس، تجربه دارند.

در حال حاضر، بیشترین حجم معاملات توکن DENT در صرافی بایننس (Binance) پردازش می‌شود. این توکن همچنین توسط صرافی‌های شناخته‌شده‌ای همچون کوکوین (KuCoin)، اف تی ایکس (FTX)، یونی سواپ (Uniswap) و Gate.io نیز پشتیبانی می‌شود.

به عنوان یک توکن ERC-20، توکن DENT را می‌توان در هر کیف پول سازگار با توکن‌های مبتنی بر اتریوم، مانند کیف پول متامسک (MetaMask) یا مای اتر والت (MyEtherWallet) ذخیره کرد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند با نگهداری توکن‌های DENT خود در کیف پول برنامه دنت، آنها را استیک کنند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید