ارز اف تی ایکس (FTX Token)

FTT Ftx token (FTT)

ارز اف تی ایکس (FTX Token) یکی از جالب ترین توکن‌های موجود در بازار است و در حال حاضر، بعد از گذشت یک سال از شروع فعالیتش، در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر در لیست کوین مارکت کپ قرار گرفته است.

اف تی ایکس (FTX) یک بورس از مشتقات ارز دیجیتال است که در ۸ مه ۲۰۱۹ راه اندازی شد و معاملات آتی آن، نشانه‌های معاملات فرابورس و اهرمی را ارائه می‌دهند. مبادلات آتی در حال حاضر، نقص‌های عمده زیادی دارند که کاربران را دچار مشکل می‌کنند. تیم توسعه‌دهنده اف تی ایکس، توکن FTT را به‌منظور حل این مشکلات تولید کرده است. معاملات آتی FTX روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون دلار و توکن FTT نیز ۳۰ میلیون دلار معامله‌شده‌اند. این پلتفرم از سوی طیف وسیعی از کاربران برتر ارز دیجیتال، حمایت‌شده است. تیم توسعه‌دهنده اف تی ایکس قصد دارد در آینده ویژگی‌هایی از قبیل اضافه کردن گزینه‌ها، وام‌ها، ارزهای قابل معامله در بورس و معاملات مارجین را به پلتفرم خود اضافه کند. هزینه‌های کمتر فعالیت در بورس اف تی ایکس توکن (FFT)، تخفیف‌های ویژه فرابورس برای دارندگان توکن FTT و همچنین امکان استفاده از وثیقه برای معامله­‌های صرافی را فراهم می‌کند.

دارندگان توکن FTT این امکان را دارند که از صندوق بیمه FTX، درآمدهای اجتماعی دریافت کنند. البته این درآمدها برای جلوگیری از هر نوع رشد دائمی، با سیاست‌های مشخصی اداره می‌شوند.

یکی دیگر از ویژگی‌های FTT نشانه‌های اهرمی است که به معامله گران امکان می‌دهد موقعیت‌های اهرمی را بدون نیاز به معامله در حاشیه قرار دهند. این نشانه‌ها با ERC20 سازگار هستند و می‌توانند در هر مبادله نقطه ای لیست شوند. FTX در حال حاضر نشانه‌های اهرمی XRP ، BNB ، TRX ، BTC ، ETH ، EOS ، USDT و LEO را ارائه می‌دهد.

توکن های اهرمی را صرافی FTX معرفی کرده و به همان روش توکن‌های معمولی معامله می‌شوند، اما آنها اجازه دارند تا از اهرم x3-، x1- یا x3- برای معامله با رمز ارزهای محبوب استفاده کنند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید