ارز گیفتو (Gifto)

GTO Gifto (GTO)

ارز گیفتو (Gifto) یک پروتکل هدیه دادن غیرمتمرکز جهانی برای محتوای دیجیتال است. GIFTO امکان ایجاد و مبادله هدایای مجازی را که براساس قراردادهای هوشمند و فناوری بلاکچین ساخته شده است، فراهم می‌کند که به نوبه خود یک سیستم اقتصادی مجازی متمرکز بر مصرف کننده ایجاد می‌کند. پیش بینی شده است که پروتکل جهانی هدیه یک اکوسیستم خودگردان و خودپایدار برای ایجاد، سرپرستی، رهگیری، خرید، ارسال و مبادله هدایای مجازی از طریق هر بستر محتوایی مانند YouTube ،Instagram ، Facebook و Uplive است.

این ارز محصولی از اندی تیان، بنیانگذار و مدیر عامل گروه نوآوری‌های آسیا (AIG) است. تیم AIG متشکل از علاقه‌مندان به فناوری رمزنگاری و بلاکچین هستند.

آنچه این ارز دیجیتال را از سایر رمزارزها متمایز می‌کند، مفهوم اساسی آن و پتانسیل رشد سریع در آینده نزدیک می باشد. رشد سریع Gifto، رمزنگاری را به محبوبیت عمومی تبدیل کرده است. با افزایش بازده در هفته‌های اخیر، مردم از مفهوم و طراحی ارز دیجیتال قدردانی کرده‌اند.

Gifto یک رمز ERC20 است، به این معنی که تمام کیف پول‌های اتریوم نیز باید به خوبی کیف پول GTO کار کنند. کیف پول سخت افزاری لجر و ترزور، کیف پول نرم افزاری مای اتر و متامسک از کیف پول‌های معتبری هستند که از ارز دیجیتال گیفتو پشتیبانی می‌کنند.

می‌توان ارز دیجیتال گیفتو را در صرافی‌های رمزنگاری مانند Binance ،Bithumb ،Bittrex ،Bibox ،OKEx ،Coinnest و بسیاری صرافی دیگر خریداری کرد.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید