ارز ای اگزک آر ال سی (iExec)

RLC Iexec rlc (RLC)

ارز ای اگزک آر ال سی (iExec) ارائه دهنده‌ای پیشرو در زمینه محاسبات غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین است. این بلاکچین برای سازماندهی یک شبکه بازار استفاده می‌شود که در آن مردم می‌توانند از قدرت محاسباتی خود و همچنین برنامه‌ها و حتی مجموعه داده‌‌ها درآمد کسب کنند.

که این کار را با ارائه دسترسی به منابع رایانش ابری در صورت وجود تقاضا انجام می‌دهد. IExec می‌تواند از برنامه‌هایی در زمینه‌های کلان داده، مراقبت‌های بهداشتی، هوش مصنوعی، رندرینگ (پروسه‌ی تولید یک تصویر یا خروجی گرفتن به صورت یک ویدیو از یک نرم افزار سه بعدی) و فین تک (استفاده از تکنولوژی‌ برای کارآمدتر کردن خدمات مالی) پشتیبانی کند. ارز ای اگزک آر ال سی (iExec) در ۱۶ اکتبر ۲۰۱۶ با هدف ایجاد مجدد رایانش ابری از طریق ایجاد پارادایم (مجموعه‌ای از الگوها و نظریه‌ها برای یک گروه) جدید رایانش ابری تاسیس شد.

به این ترتیب، iExec متکی به XtremWeb-HEP است، یک نرم افزار شبکه‌ای دسکتاپ منبع باز که ویژگی‌هایی مانند چندین برنامه، تحمل پذیری در برابر خطا، چند کاربری، توسعه و به کارگیری تصاویر مجازی، زیرساخت‌های خصوصی، مدیریت داده‌ها، امنیت و موارد دیگر را در بر می‌گیرد.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید