ارز آیوتکس (IoTeX)

IOTX Iotex (IOTX)

ارز آیوتکس (IoTeX) با شروع به عنوان یک پروژه منبع باز در سال ۲۰۱۷، یک پلتفرم غیرمتمرکز ایجاد کرده است که هدف آن تقویت اقتصاد باز برای ماشین‌ها است یک اکوسیستم باز که در آن افراد و ماشین‌ها می‌توانند با اعتماد تضمین شده، اراده آزاد و تحت انگیزه‌های اقتصادی مناسب طراحی شده با هم تعامل داشته باشند.

IoTeX با یک تیم جهانی متشکل از بیش از ۴۰ دانشمند و مهندس تحقیقاتی، بلاکچین سازگار با EVM خود را از ابتدا با استفاده از اجماع نوآورانه Roll-DPoS ساخته و در آوریل ۲۰۱۹ راه اندازی شده است، که توسط بیش از ۱۰۰ نماینده در سراسر جهان اجرا شده است و در حال حاضر بیش از ۱۰ میلیون تراکنش را پردازش کرده است. علاوه بر بلاکچین IoTeX، این تیم بلوک‌های زیربنایی اساسی را برای ارتباط با بلاکچین‌های Ethereum ،BSC و Heco مانند کیف پول ioPay (https://iopay-wallet.iotex.io/) و پل ioTube (https: //tube.iotex.io/) ایجاد کرده است، که به ده‌ها هزار کاربر خدمات رسانی می‌کند. ارز آیوتکس (IoTeX) بدون در نظر گرفتن هزینه‌های گران gas به مقیاس DApps مبتنی بر EVM کمک می‌کند!

علاوه بر این، میان افزارهایی مانند هویت غیر متمرکز، محاسبه محرمانه و سخت افزار ایمن، علاوه بر IoTeX ساخته شده‌اند تا بتوانند دستگاه‌های مستقل مانند اوراکل (تولید کننده ی پیشگام نرم افزار پایگاه داده) دنیای واقعی Ucam مانند Pebble را فعال کند. آن مدل قدیمی‌تر (https://ucam.iotex.io/) در بیش از ۳۰۰۰ خانوار گسترش یافته (http://iott.network/) و همچنان هم در حال توسعه است. در مقابل، این مدل جدیدتر در ابتدا برای بیش از ۳۰۰ توسعه دهنده عرضه شد و Dapp‌های مبتکرانه‌ای را ایجاد می‌کند که دنیای فیزیکی را با دنیای کریپتو ارتباط می‌دهد، مانند NFT‌های واقعی، مشتقات آب و هوا و یادگیری ماشین به عنوان ماینینگ.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید