کایبر (Kyber)

KNC Kyber network (KNC)

شبکه کایبر (Kyber) مرکز پروتکل‌های نقدینگی است که نقدینگی را از منابع مختلف جمع آوری می‌کند تا تراکنش‌های امن و فوری را در هر برنامه غیر متمرکز (DApp) ارائه دهد. هدف اصلی شبکه Kyber فعال کردن DeFi DApps، مبادلات غیرمتمرکز (DEXs) و برای سایر کاربران دسترسی آسان به منابع نقدینگی است که بهترین نرخ را ارائه می‌دهد.

همه معاملات در Kyber بصورت زنجیره‌ای هستند، به این معنی که می‌توان آنها را به راحتی با استفاده از هر بلوک کاوشگر Ethereum تأیید کرد. پروژه‌ها می‌توانند در بالای Kyber برای استفاده از تمام خدمات ارائه شده توسط پروتکل مانند تسویه فوری توکن‌ها، جمع آوری نقدینگی و یک مدل تجاری قابل تنظیم استفاده کنند.

کایبر به دنبال حل مشکل نقدینگی در صنعت مالی غیر متمرکز (DeFi) است که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد محصولات و خدمات خود را بدون نگرانی از نقدینگی برای نیازهای مختلف ایجاد کنند.

توکن Kyber Network Crystal (KNC) یک رمز کاربردی است که “چسبی است که ذینفعان مختلف را در اکوسیستم Kyber متصل می‌کند.” دارندگان KNC می‌توانند نشانه‌های خود را در KyberDAO قرار دهند تا به مدیریت پلت فرم و رای دادن به پیشنهادات مهم کمک کنند و همچنین پاداش‌های قابل توجهی را در اتریوم (ETH) که از هزینه های معامله به دست می آید، بدست آورند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید