ارز مینفریم (Mainframe)

MFT Mainframe (MFT)

ارز مینفریم (Mainframe) یا Hifi یک پروتکل وام دهی است که به همه اجازه می‌دهد از طریق دارایی‌های رمزنگاری شده خود وام بگیرند. Hifi از یک ابزار مشابه اوراق قرضه استفاده می‌کند، که نشان دهنده یک تعهد زنجیره‌ای است و در یک تاریخ خاص در آینده تسویه می‌شود. خرید و فروش اوراق قرضه، امکان وام دادن و وام گرفتن را با نرخ ثابت و زمان معین فراهم می‌کند، چیزی که امروزه در امور مالی غیر متمرکز بسیار مورد نیاز است. پیش بینی می شود در کنار تغییرات احتمالی آینده در پروتکل وام دهی Hifi، نماد تیکر نیز تغییر کند.

توکن اصلی مورد استفاده در این پروتکل (MFT) است. توکن اصلی یک ابزار بومی است که برای موارد زیر استفاده می شود:

  • رای دهی در چگونگی اداره پروتکل
  • شرط بندی برای اطمینان از ایمنی پروتکل
  • پاداش دادن به مشارکت کنندگان در اکوسیستم

با پروتکل وام Hifi کار های زیر را می‌توانید انجام دهید:

  • وام گرفتن: وثیقه را در بالا سنجاق کنید، تا سیستم با استفاده از رمزارز ها میزان بدهی و نرخ بهره و زمان بازگشت را محاسبه کند. وثیقه مورد نظر توکن ها هستند. این توکن های بدهی را می توان با نقدینگی فوری عوض کرد. این کار به کاربران اجازه می‌دهد بدون فروش توکن های وثیقه خود، از دارایی‌های طولانی مدت، سوددهی یا سایر معاملات استراتژیک استفاده کنند.
  • وام دهی: می‌توانید توکن های بدهی با نرخ ثابت و مدت دار خریداری کنید. هنگامی که مدت اعتبار آن به پایان می‌رسد، می توان آنها را برای ارزش اسمی بازخرید کرد. سرمایه گذاران می‌توانند از این راه، بازدهی قابل توجهی داشته باشند.
  • ارائه نقدینگی: با ارائه نقدینگی در توکن های بدهی و سکه های پایدار Stablecoin، در بازار ساز خودکار (AMM) هزینه های معاملاتی کسب کنید.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید