ارز دیجیتال نولز (NULS)

NULS Nuls (NULS)

ارز دیجیتال نولز (NULS) یک پلتفرم بلاکچین با منبع آزاد است که هدف آن ارائه ابزارهای توسعه و راه حل‌های سریع تجاری برای توسعه دهندگان بلاکچین است. ویژگی‌های اصلی این پلتفرم شامل خدمات خرد، قرارداد هوشمند، قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای و ایجاد زنجیره فوری است.

نولز یک پروژه بلاکچین مبتنی بر ریز خدمات است که از سازوکار اجماع اثبات اعتبار (PoC) که از الگوریتم های اجماع است، برای استخراج از طریق استیک کردن استفاده می‌کند. پروژه ی نولز توسط یک شرکت سنگاپوری به نام NULS Foundation Pte. Ltd اداره می‌شود. بنیاد نولز در سال ۲۰۱۷ توسط Lin Yang و Lily Wang پایه گذاری شد.

شبکه اصلی NULS 1.0  محصول اصلی نولز Chain Factory است، ابزاری برای ایجاد زنجیره که به مشاغل اجازه می‌دهد با استقرار خودکار ماژول‌ها از یک کتابخانه مشترک، زنجیره‌ای جدید بسازند یا یک زنجیره موجود را ارتقا دهند.

نولز یک ماشین مجازی قرارداد هوشمند (NULSVM) را در بلاکچین خود تعبیه کرده است. این ماشین مجازی بین ماژول‌های داخلی و ماژول‌های خدماتی خارجی قرار می‌گیرد. قراردادهای هوشمند به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با زبان‌های مختلف برنامه نویسی سازگار است و به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد برنامه‌ای را به زبان‌های دلخواه تهیه کنند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید