ارز او ام جی نتورک (OMG Network)

OMG Omg network (OMG)

ارز او ام جی نتورک (OMG Network) که قبلا با نام OmiseGo شناخته می‌شد، یک راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ و غیر حضانتی است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است.  ارز او ام جی نتورک (OMG Network) به عنوان یک راه حل مقیاس پذیری اتریوم به گونه ای طراحی شده است که به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های ETH و ERC20 را به طور قابل توجهی سریعتر و ارزان‌تر از تراکنش‌های مستقیم در شبکه اتریوم انتقال دهند.

این شبکه بر اساس یک راه حل جدید برای مقیاس پذیری به نام MoreViable Plasma ساخته شده است، که از یک معماری ساید چین برای گروه بندی چندین تراکنش خارج از زنجیره به یک دسته استفاده می‌کند، که سپس می توانند به عنوان یک تراکنش واحد در زنجیره ریشه اتریوم تایید شوند. به گفته او ام جی نتورک، این فناوری توانایی ارتقا مقیاس پذیری اتریوم را به هزاران تراکنش در ثانیه (TPS) دارد، در مقایسه با ۱۰ تا ۱۴ تراکنش در ثانیه که اتریوم ۱ تراکنش در حال حاضر قادر به انجام است افزایش می‌دهد.

این شبکه توسط توکن کاربردی OMG پشتیبانی می‌شود، که می‌تواند به عنوان یکی از روش‌های پرداخت کارمزد ها در OMG نتورک استفاده شود و در نهایت قابل سهم گذاری خواهد بود و به امنیت شبکه در ازای دریافت پاداش کمک خواهد کرد.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید