ارز آنتولوژی گس (Ontology gas)

ONG Ontology gas (ONG)

ارز آنتولوژی گس (Ontology gas) یا به اختصار Ong یک بلاکچین منبع باز با کارایی بالا و متخصص در هویت و داده‌های دیجیتال است. زیرساخت‌های Ontology از همکاری قوی بین زنجیره ای و مقیاس پذیری لایه ۲ پشتیبانی می‌کنند و به کسب و کارها انعطاف پذیری لازم برای طراحی بلاکچین متناسب با نیازهای آنها را ارائه می‌دهند.

آنتولوژی قصد دارد همه کسب و کار های خصوصی و دولتی را به خود جذب کند. هدف این است که کسب و کار ها بدون تغییر سیستم فعلی بتوانند کسب و کار خود را بر بستر بلاکچین آنتولوژی انجام دهند.

این توکن دارای مجموعه ای از پروتکل های غیر متمرکز هویت و اشتراک داده‌ها برای افزایش سرعت، امنیت و اعتماد است. حفاظت از حریم خصوصی ضعیف، مقدار داده استفاده نشده، انحصار مدیریت داده و انحصار تایید هویت ناکارآمد همگی چالش هایی برای بلاکچین هستند. ارز دیجیتال آنتولوژی به دنبال حل این مشکلات با تکیه بر اکوسیستم مطمئن خود است. ویژگی های Ontology شامل ONT ID، یک برنامه شناسایی دیجیتال تلفن همراه و DID مورد استفاده در سراسر اکوسیستم و DDXF، تبادل داده غیر متمرکز و چارچوب همکاری است. انتولوژی مدل توکن دوگانه ای را اتخاذ می کند، هم ONT و هم ONG به عنوان توکن های کاربردی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انتولوژی ONT و ONG را تجزیه می‌کند تا خطر نوسانات ناگهانی ارزش دارایی بومی در هزینه گاز را کاهش دهد. ONT به عنوان ابزار staking استفاده می شود. ONG به عنوان ابزاری برای مهار ارزش برای کاربردهای داخلی استفاده می شود و در معاملات روی زنجیره استفاده می شود.

در حال حاضر صرافی‌های برتر برای تجارت این رمز ارز Ontology Gas  صرافی‌های: Binance ، HBTC ، Hydax Exchange ، Xtheta Global و Upbit هستند. دیگران را می‌توانید در صفحه مبادلات رمزنگاری ما ذکر کنید.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید