ارز وایت (Vite)

VITE Vite (VITE)

ارز وایت (Vite) یک پلتفرم قرارداد هوشمند مبتنی بر گرافیک غیرقابل چرخشی (DAG) مبتنی بر ساختار Snapshot Chain است، که برای تسهیل معاملات بدون هزینه همراه با بهینه سازی سرعت و با قابلیت اطمینان و امنیت ایجاد کرده است. هوش مجازی Vite سازگاری خود را با EVM حفظ کرده و از زبان قرارداد هوشمند Solidity++ استفاده می‌کند.

توکن VITE ارز معاملات ساده و مورد استفاده برای اجرای قرارداد هوشمند در شبکه Vite است. از VITE همچنین می‌تواند برای رای دادن به تولیدکنندگان (aka supernudes) استفاده شود. علاوه بر این، یک سهامدار VITE می‌تواند با استفاده از سهمیه تراکنش خود، Vite را با dApps‌های متفاوت مبادله کنند. به عنوان مثال، کاربران می‌توانند VITE را در ازای توکن بومی مبادله‌ای ViteX ،VX خرج کنند.

محصولات فعلی ارز وایت (Vite) شامل مبادله غیر متمرکز (ViteX)، یک برنامه کیف پول چند منظوره (Vite App)، پرداخت‌ها (VitePay) و برنامه های بلاکچین دولتی/سازمانی (VitePlus) است:

  • ViteX یک مبادله غیر متمرکز با سفارشات زنجیره‌ای و منطبق است و از بیش از ۲۰ ارز دیجیتالی در حال حاضر پشتیبانی می‌کند.
  • Vite App یک برنامه تلفن همراه است که امکانات مختلف Vite را در یک بسته ارائه می‌دهد، این امکانات نظیر: تجارت و انتقال پول (ViteX)، مدیریت و ذخیره دارایی (کیف پول)، توکن‌های dapps هستند.
  • VitePay یک راه حل پرداخت سریع و بدون هزینه است که در حال حاضر برای استفاده در سرویس‌های سنگاپور و خدمات تاکسی تحت شبکه Midwest Global در دسترس است. کاربران می‌توانند برای تجارت از کیف پول Vite برای پرداخت استفاده کنند، که انتقال دارایی را به صورت لحظه‌ای و بدون کسر هزینه انجام می‌دهد. VitePay همچنین با پلتفرم تجارت الکترونیک OpenCart ادغام شده است و می‌توانید از VitePay در فروشگاه رسمی Vite استفاده کنید.
  • VitePlus یک راه حل بلاکچین مبتنی بر توکن Vite مورد استفاده دولت‌ها و شرکت‌ها است. Vite یک برنامه آزمایشی، SyraCoin، برای دولت Syracuse ایجاد کرده است. این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از کوپن‌های این برنامه برای پرداخت هزینه خرید و سرویس‌ها را پرداخت کنند.