ارز وزیریکس (WazirX)

WRX Wazirx (WRX)

ارز وزیریکس (WazirX)، یک صرافی ارز دیجیتال هندی است که به شما در خرید، فروش و مبادله ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، ریپل، اتریوم، لایت کوین و غیره کمک می‌کند. WazirX توکن خاص خود یعنی WRX را برای پرداخت هزینه‌های تراکنش دارد.

توکن WRX مبتنی بر بلاک چین بایننس است. کل عرضه آن ۱ میلیارد است. در حال حاضر حدود ۳۰۰ میلیون سکه در گردش هستند. به دارندگان توکن امتیازات مختلفی در صرافی مانند تخفیف کارمزد معاملاتی، استخراج معاملات WRX ، ایردراپ توکن، کارمزد مارجین و موارد دیگر اعطا می‌شود. WRX توسط کارآفرینان هندی با بیش از ۱۰ سال تجربه در ساخت و ایجاد مقیاس پذیری محصولات جهانی خارج از هند پشتیبانی می‌شود. وزیر ایکس همچنین توسط بایننس در نوامبر ۲۰۱۹ خریداری شد. هدف وزیر ایکس این است که رمزارز را برای همه در هند قابل دسترس کند.

پلتفرم WRX در سال ۲۰۱۸ میلادی به وسیله نیسچال شتی Nischal Shetty سمیر مهاترا Sameer Mhatre و سیدهارت منون Siddharth Menon راه‌اندازی شد تا ارزش پول کشور هند یعنی روپیه را در جهان افزایش دهد.
صرافی‌های PrimeXBT، Simex، BaseFEX، Currency.com، CEX.io، Changelly، Crex24، Binance، Bittylicious و Coinmate از ارز  دیجیتال وزیر ایکس و توکن WRX پشتیبانی می‌کنند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید