12 بهترین برند آرایش در Target در سال 2023، آزمایش شده و بررسی شده است

123
0
بهترین برند آرایش

چیزی در مورد سفر به Target وجود دارد که با هر بار رفتن به فروشگاه متفاوت است. این خرده‌فروش به‌نوعی انجام کارهای دلهره‌آور سنتی را به یک ماجراجویی هفتگی بسیار مورد انتظار و پر از امکانات تبدیل کرد. بهترین برند آرایش را در ادامه بشناسید.

شاید این معاملات دلاری است که به سختی باورش می‌شود وقتی وارد می‌شوید به شما خوشامد می‌گوید، یا این واقعیت ساده است که می‌توانید فهرست خواربار هفتگی خود را در حین مرور سبک‌های مد روز، لهجه‌های فانتزی دکوراسیون منزل و برخی از موارد دیگر بررسی کنید. بهترین مارک های آرایشی موجود امروز قیمت‌های دوستانه نیز فوراً هرگونه نشانه‌ای از پشیمانی خریدار را برطرف می‌کند، که باعث می‌شود ما برای خرید بیشتر برگردیم.

از آنجایی که آرایشگاه همچنان به استقبال برندهای زیبایی جدید و منحصر به فرد هدف در خط تولید می‌رود، دانستن اینکه کدام سرقت‌ها واقعاً کیفیت و عملکرد را ارائه می‌دهند می‌تواند ترسناک باشد. اینجاست که ما وارد می شویم تا کمک کنیم. به‌عنوان ویراستارهای زیبایی، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بهترین آرایشی را که با پول می‌توانید بخرید پیدا کنید. ما مجموعه وسیعی از پیشنهادات آرایشی Target را بررسی کردیم تا به شما کمک کنیم تا از درهم ریختگی خلاص شوید و مارک‌هایی را که ارزش وقت و سرمایه‌گذاری شما را دارند پیدا کنید.

مثل اینکه به بهانه دیگری برای ورود مخفیانه در Target-run نیاز دارید، در اینجا 12 مورد وجود دارد. این راهنما برای معرفی جواهرات پنهان به شما است، ما می دانیم که داروخانه های مورد علاقه داروخانه ها مانند Maybelline و CoverGirl چقدر عالی هستند، اما ممکن است شما این گزینه ها را پیدا نکرده باشید. این برندهای آرایشی مورد علاقه ویراستار را که امروز در راهروی زیبایی Target قرار دارند کاوش کنید—به‌علاوه محصولاتی که باید از هر کدام امتحان کنید را خریداری کنید.

بهترین برند آرایش Best Natural:Well People

آنچه ما دوست داریم

. فرمول های مخصوص مراقبت از پوست

. ترکیبات گیاهی

. برای پوست های حساس خوبه

چیزی که ما دوست نداریم

. گران تر از داروخانه های معمولی است

به‌عنوان یکی از اولین برندهای ارگانیک زیبایی مستقل که در سال 2008 وارد این فضا شد، محصولات آنها که زمانی به سختی به دست می‌آمدند، اکنون در Target در دسترس هستند و آنها را بیش از هر زمان دیگری در دسترس قرار می‌دهند. این برند زاییده فکر یک متخصص آرایش، متخصص سلامتی، و متخصص پوست زیبایی است، بنابراین جای تعجب نیست که هر محصولی در خط تولید و هر ترکیبی در فرمول آنها عمدی و مفید برای پوست شما و راستش، روح شما باشد.

چیزی غیرقابل انکار در بسته بندی سفید شیک مینیمالیستی آنها – و با منبع پایدار – با فرمول هایی که بخش های مساوی ملایم پوست شما و محیط هستند وجود دارد. رنگدانه‌های آن‌ها لوکس، غنی و کرمی است و علی‌رغم اینکه پالت رنگ طبیعی‌تر است، مجموعه محصولات آن‌ها برای چشم‌ها، لب‌ها و صورت – از جمله چوب‌های چاق، پودرهای فشرده و ریمل‌های برنده جوایز – برای کارهای روزمره عالی هستند. پوشیدن.

قیمت در زمان انتشار: 15-29 دلار

محصول تایید شده Byrdie

بهترین برند آرایش ریمل حرفه ای اکسپرسیونیست W3ll People

ما عاشق این هستیم که این فرمول چقدر ملایم و روان است. مرطوب اعمال می شود، به زیبایی لایه لایه می شود و به سرعت خشک می شود و باعث بلند و کشیده شدن می شود. به علاوه، از آنجایی که به جای رنگ های شیمیایی از رنگدانه های معدنی خالص استفاده می کند، حتی حساس ترین چشم ها را نیز تحریک نمی کند.

بهترین ظاهر Glam: ColorPop

آنچه ما دوست داریم

. امتیاز قیمت دوستانه

. بدون ظلم

. فرمول های مخملی

چیزی که ما دوست نداریم

. ممکن است برای برخی درخشش بیش از حد داشته باشد

ممکن است ColourPop به عنوان یک افسانه زیبایی اینستاگرام شروع شده باشد، اما با خوشحالی زندگی آنها به عنوان 11 میلیون طرفدار وفادار به برند در سراسر اینستاگرام و TikTok همچنان هر حرکت آنها را دنبال می کنند. این برند زیبایی مستقر در لس آنجلس برای اولین بار در سال 2014 با رنگین کمانی از رنگدانه های چشم نواز وارد اخبار ما شد و از آن زمان تاکنون جایگاه خود را در کیف های زیبایی ما تثبیت کرده است. این مجموعه دارای محصولات جسورانه برای چشم ها، لب ها و گونه ها و طیف وسیعی از محصولات پایه و چهره است که همگی کمتر از 20 دلار (با اکثر محصولات کمتر از 10 دلار) هستند. با وجود برچسب های قیمت بودجه، فرمول ها غنی و مخملی هستند.

قیمت در زمان انتشار: 3-14 دلار

محصول تایید شده Byrdie

بهترین برند آرایشر ColorPop Super Shock Shadow

این سایه‌های درخشان، کرمی، قابل ترکیب و در انواع سایه‌های خنثی و پاستیلی هستند. با قیمت هر پاپ تنها 7 دلار، قیمتی جذاب است که شما را ترغیب می کند تا با رنگ ها و ظاهر جدید بازی کنید.

بهترین وگان: The Lip Bar

آنچه ما دوست داریم

. پرداخت های پر زرق و برق

. ترکیبات حالت دهنده پوست

چیزی که ما دوست نداریم

. محدوده سایه محدودتر

این برند زیبایی وگان اولین بار با عرضه رژ لب های مات مایع خود در سال 2012، موجی جزر و مدی ایجاد کرد، که از آن زمان تاکنون بیش از 7500 نقد چهار و پنج ستاره را به خود اختصاص داده و تحسین عمومی خود میشل اوباما را برانگیخته است. این وسواس تنها زمانی ادامه پیدا کرد که خط آنها گسترش یافت و شامل رنگ‌های چند منظوره و پوشاننده‌های رنگ‌آمیزی و پودرهای تکمیل‌کننده‌ای شد که به همان اندازه پرزرق و برق بودند. فرمول آنها به طرز چشمگیری شفاف و ابریشمی است و در عرض چند ثانیه به زیبایی ظاهر می شود.

قیمت در زمان انتشار: 10-21 دلار

محصول تایید شده Byrdie

بهترین برند آرایش The Lip Bar Vegan Matte Lipstick

رنگ‌ها پررنگ و پر از رنگدانه‌های فوق اشباع هستند که حتی با یک بار استفاده نیز به طرز چشمگیری ادامه می‌یابند. ما عاشق این هستیم که چگونه رنگ برای ساعت‌ها بدون رنگ شدن یا محو شدن باقی می‌ماند.

بهترین برند آرایش Best Black-Owne :dJuvia’s Place

آنچه ما دوست داریم

. پالت رنگی پر جنب و جوش

. رنگدانه های قابل ترکیب

. در تمام رنگ های پوست زنده است

چیزی که ما دوست نداریم

. رنگ های روشن به اندازه رنگ های خنثی ماندگار نیستند

برندهای کمی وجود دارند که به شما الهام می‌بخشند تا با رنگ‌ها به شیوه‌ای که Juvia’s Place انجام می‌دهد، بازی کنید. پالت‌های سایه چشم آن‌ها انواع رنگدانه‌های زنده را با داستان‌های رنگی بازیگوش و تکمیلی معرفی می‌کنند، بنابراین می‌توانید راه خود را برای آزمایش با رنگ‌های برجسته‌تر آسان‌تر کنید. طیف جامع محصولات دارای محصولاتی برای چشم ها، لب ها و صورت است، با محصولاتی پر از رنگدانه های فوق اشباع که علیرغم برچسب های قیمتی مقرون به صرفه تر، ظاهری فانتزی دارند. رنگ‌ها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که برجسته باشند و طیف کاملی از رنگ‌های پوست، از روشن تا عمیق را تحسین کنند، و برای تشخیص اینکه آن‌ها این کار را به‌خوبی انجام می‌دهند، یک ضربه انگشت کافی است. بافت های مخملی لایه لایه می شوند و به زیبایی ترکیب می شوند تا بتوانید به شدت دلخواه بسازید. بعلاوه، فرمول های گیاهی و مفید برای پوست شما، غنی و ناز می شوند.

قیمت در زمان انتشار: 10-25 دلار

محصول تایید شده Byrdie

سایه چشم Juvia’s Place Warrior

پالت‌های 9 سایه Juvia’s Place دارای داستان‌های رنگی پر جنب و جوش هستند که به شما الهام می‌بخشد تا خلاق شوید و چیز جدیدی را امتحان کنید. ترکیبی از سایه‌های رنگی براق و سایه‌های خنثی مات، آن را برای بیرون رفتن روزانه و شبانه یکسان می‌سازد.

بهترین AAPI متعلق به: جیسون وو بیوتی

آنچه ما دوست داریم

. فرمول های لوکس

. بدون ظلم

. امتیاز قیمت مقرون به صرفه

چیزی که ما دوست نداریم

. محدوده رنگ محدود

اگر رویای زیبایی طراح را می بینید که واقعاً می توانید از پس آن برآیید، این خط برای شما ساخته شده است. این زاییده فکر طراح مد مشهور مد لباس، جیسون وو، و کهنه‌کار زیبایی، تونی کو (بنیان‌گذار NYX) است و با محصولات و سایه‌های موجود مستقیماً از باند فرودگاه الهام می‌گیرد. این دو نفر از شیک ‌ترین سایه‌ها را برای چشم‌ها، لب‌ها و صورت استفاده کردند تا به شما در دستیابی به ظاهری آماده در خانه کمک کنند. فرمول ها لوکس به نظر می رسند و ظاهری لوکس دارند، با طراحی شیک و پیچیده ای که باعث می شود برنامه نیز احساس خاصی داشته باشد.

قیمت در زمان انتشار: 10 تا 35 دلار

محصول تایید شده Byrdie

Jason Wu Hot Fluff Lipstick

برچسب رژ لب زده شده است، اما این رنگدانه چند منظوره به همان اندازه که روی چشم‌ها و گونه‌ها کار می‌کند روی لب‌ها نیز کار می‌کند، و این دقیقاً همان چیزی است که ما در مورد آن دوست داریم. روکش مات مدرن را می‌توان در هر جایی که نیاز به لمس رنگی برای روشن‌تر کردن ظاهر یا حال و هوای خود دارید، تند بکشید، آغشته یا ترکیب کنید.

بهترین مزایای مراقبت از پوست: Pixi Beauty

آنچه ما دوست داریم

. فرمول های آبرسان

. محصولات آرایشی و مراقبت از پوست

. رنگدانه های قابل ساخت

چیزی که ما دوست نداریم

. بسیاری از محصولات حاوی عطر هستند

در اینجا یک برند زیبایی OG است که به دوستداران زیبایی برای بیش از دو دهه کمک کرده است تا بر درخشش طبیعی خود تسلط پیدا کنند. میکاپ آرتیست سوئدی الاصل، پترا استند، این برند را با هدف ایجاد محصولات زیبایی چندمنظوره تهویه‌کننده ایجاد کرد که بر روی پوست ظاهر و احساس خوبی داشته باشند. پیکسی یکی از اولین کسانی بود که در فرمول آرایش خود تجدید نظر کرد و به جای اینکه فقط پوست را بپوشاند، از مواد مفید برای پوست مانند عصاره میوه ها و ویتامین ها استفاده کرد. محصولات آنها دوبرابر کار می کنند تا رنگ سالمی به آن ببخشند، در حالی که به طور طبیعی پوستی روشن تر، انعطاف پذیرتر و احیا شده را نیز تهویه می کنند. طیف محصولات آنها شامل رنگدانه های مرطوب کننده برای چشم ها، لب ها و صورت، همراه با مجموعه کامل مراقبت از پوست است که درخشش طبیعی پوست را افزایش می دهد.

قیمت در زمان انتشار: 10-29 دلار

محصول تایید شده Byrdie

بهترین برند آرایش رژگونه زیبای Pixi On-the-Glow

استفاده از این رژگونه کرم چند منظوره را دوست داریم. کشیدن انگشت در امتداد گونه‌ها، رنگ‌های زیبایی را به ارمغان می‌آورد و می‌توان آن را با انگشتان یا برس برای برافروختگی دلخواه ترکیب کرد.

بهترین مینیمالیست: Thread

آنچه ما دوست داریم

. مقرون به صرفه

. محصولات چند منظوره

. گزینه های رنگ شاداب

چیزی که ما دوست نداریم

. مجموعه محصولات محدود

این برند زیبایی خوش‌بین و شوخ، جشن واقعی رنگ است. این با جامعیت و اصالت به عنوان هسته طراحی شده است، و طرح های محصول ساده ای را ارائه می دهد – مانند چوب های چند منظوره با قابلیت استفاده آسان – که الهام بخش بیان خود و آزمایش با آرایش است. طیف محصولات تلفیقی را می توان با انواع رنگ های سرگرم کننده برای بازی برای کل صورت به راحتی پیمایش کرد. فرمول ها به طرز چشمگیری تمیز هستند و هنگام استفاده احساسی مخملی و غنی می کنند. آنها همچنین به طور یکپارچه ترکیب می شوند، لایه بندی زیبایی دارند و هر محصول زیر 10 دلار است.

قیمت در زمان انتشار: 7-8 دلار

محصول تایید شده Byrdie

بهترین برند آرایش Thread Face It Complexion Stick

این استیک رنگ کرمی پوششی راحت و قابل ساخت را ارائه می دهد که به راحتی اعمال می شود و ماندگاری طولانی دارد. چند ضربه بر روی صورت برای ترکیب شدن برای پوشاندن کامل کافی است، یا در امتداد خط فک و کناره بینی برای یک کانتور برش خورده و مشخص کردن صورت اضافه کنید.

بهترین ابزار: Sonia Kashuk

آنچه ما دوست داریم

. امتیاز قیمت مقرون به صرفه

. دستگیره های مخروطی برای کنترل

. بدون ظلم

چیزی که ما دوست نداریم

. از بسته بندی پلاستیکی استفاده می کند

داشتن ابزار مناسب برای اپلیکیشن آرایش شما می تواند دنیایی از تفاوت را ایجاد کند و این برند دلیلی بر این است که لازم نیست هزینه حساب پس انداز شما را خرج کند. سونیا کشوک مجموعه گسترده ای از برس ها و ابزارهای زیبا و باکیفیت را با قیمت های قابل دسترس ارائه می دهد. این برند بدون ظلم دارای برس‌های فوق‌العاده با ظاهری است که با موهای فیبر دوتایی و دسته‌های مخروطی ساخته شده‌اند که همان کنترل و احساس حرفه‌ای برس‌های گران‌تر را به شما می‌دهند. مجموعه کامل محصولات شامل برس‌ها، اسفنج‌ها، غلتک‌های صورت، و سازمان‌دهنده‌ها است که خانه‌ای عالی برای ذخیره‌سازی ظریف و حمل ابزارهای زیبایی‌تان به سبک همراهتان می‌دهد.

قیمت در زمان انتشار: 5-20 دلار

محصول تایید شده Byrdie

ست برس آرایش کامل کالکشن سونیا کشوک Essential

این برس طلایی فوق العاده شما را با یک برس فوق العاده نرم برای هر نیاز زیبایی مسلح می کند. آنها به اندازه کافی زیبا هستند تا در معرض نمایش قرار گیرند، و در حالی که ظاهر و احساسی لوکس دارند، می توانید این مجموعه 10 براش کامل را به قیمت یک برس سطح بالا تهیه کنید.

بهترین برای ناخن: Olive & June

آنچه ما دوست داریم

. محصولات هوشمندانه

. مانیکور آسان در خانه

. مراقبت از ناخن حالت دهنده

چیزی که ما دوست نداریم

. بهترین زمانی که به عنوان یک سیستم کامل استفاده می شود

در اینجا برندی وجود دارد که مشکلات تسلط بر یک مانیکور یا پدیکور در خانه را درک می کند و مجموعه ای هوشمندانه از محصولات را برای کمک به ساده سازی کل فرآیند طراحی کرده است. ابزار صورتی زیبای آن‌ها با محصولاتی مانند Poppy – یک روکش سیلیکونی نابغه که به خوبی روی بطری پولیش قرار می‌گیرد، شما را برای مانیکورهای DIY خود هیجان زده می‌کند تا چسبندگی ارگونومیک و راحت‌تری به آن بدهد و کار را آسان‌تر کند. بیش از هر زمان دیگری ناخن های خود را رنگ کنید. مجموعه‌ای از محصولات شامل لاک‌های زیبا و سریع خشک با رنگ‌های مد روز برای هر مناسبتی، برچسب‌های ناخن شیک به چیزهای جاز در چند ثانیه، و پرس‌های با بالاترین کیفیت است که شما را وادار می‌کند در مورد هر چیزی که تا به حال در مورد ناخن‌های چسبان فکر کرده‌اید تجدید نظر کنید. آنها حتی در مورد لاک زدن و مراقبت کلی از ناخن ها با فرمول ملایم تر بدون استون و قطره های خشک کننده سریع تر فکر کردند که باعث می شود مانیکور (یا پدیکور) در خانه بیشتر شبیه یک درمان باشد تا یک کار طاقت فرسا.

قیمت در زمان انتشار: 4-24 دلار

محصول تایید شده Byrdie

بهترین برند آرایش Olive & June Press-On System

ما عاشق این هستیم که این کیت های فشاری با طرح های ناخن شیک و اشکال مختلف ناخن در دسترس هستند. آنها با 42 ناخن (در 21 اندازه) عرضه می شوند، بنابراین یافتن یک تطابق کامل برای سریع ترین مانیکور تا کنون آسان تر از همیشه است و بهترین کیت در آزمایش ناخن ما با فشار بود.

بهترین بودجه: Makeup Revolution

آنچه ما دوست داریم

. بافت های مخملی

. محدوده 50 سایه

. قیمت قابل دسترس

چیزی که ما دوست نداریم

. در دسترس بودن سایه ناسازگار در Target

در اینجا یک نام تجاری است که در هنر جایگزین مقرون به صرفه تسلط دارد. آن‌ها درباره برخی از محبوب‌ترین اقلام زیبایی که ارزش زیادی دارند – مانند پالت‌های سایه‌های بزرگ و مخملی و فونداسیون‌های سبک و سبک وزن – مورد توجه قرار گرفتند تا محصولات باکیفیت را با کسری از قیمت برای شما به ارمغان بیاورند. فرمول های آنها اثبات می کند که آرایش با کیفیت منحصر به برچسب های قیمت بالا نیست. رنگدانه‌ها غنی، فرمول‌های ابریشمی و راحت هستند، و همگی در بسته‌بندی رزگلد زیبا قرار گرفته‌اند که باعث می‌شود آن را نیز شیک به نظر برسانید.

قیمت در زمان انتشار: 7-22 دلار

محصول تایید شده Byrdie

Makeup Revolution Conceal & Define Full Coverage Foundation

فرمول لباس طولانی فوق العاده همه کاره است و این دقیقا همان چیزی است که ما در مورد آن دوست داریم. به اندازه کافی راحت برای پوشش کامل در تمام نقاط، و به اندازه کافی قابل ترکیب برای پنهان کردن و مشخص کردن هدفمندتر است. بعلاوه، در گزینه‌های 60 سایه‌ای موجود است. گنجاندن نیاسینامید آن را به انتخابی عالی برای زیرسازی داروخانه برای پوست های مستعد آکنه تبدیل می کند.

بهترین برند آرایش بهترین Cruelty-Free : Pacifica

آنچه ما دوست داریم

. فرمول های گیاهی

. آرایش، مراقبت از پوست و مراقبت از مو را ارائه دهید

. بسته بندی سازگار با محیط زیست

چیزی که ما دوست نداریم

. نسبت به سایر برندهای زیبایی Target گرانتر است

Pacifica برندی است که محصولات سازگار با محیط زیست را از سال 1996 در اولویت قرار داده است، یعنی مدتها قبل از این که محبوبیت این کار را انجام دهد. فرمول‌های گیاهی آن‌ها برای پوست و کره زمین ملایم است، با مجموعه‌ای گسترده برای آرایش، مراقبت از پوست و محصولات مراقبت از مو که دهه‌ها پس از دهه‌ها همچنان خریداران را جذب می‌کند. فضای مطبوع و گرمسیری از بسته بندی های رنگارنگ آنها طنین انداز می شود و محصولات آنها را به ویژه هنگام مرور راهروی Target چشم نواز می کند.

به علاوه، فرمول‌های با کارایی بالا و بافت‌های ابریشمی آن‌ها به همان اندازه فریبنده هستند. مجموعه آرایش آنها شامل تعداد انگشت شماری ریمل بلند کننده مژه، پالت سایه ها، روغن های لطیف کننده لب، براق کننده ها و استیک ها، همراه با رنگ های کامل کننده پوست، کانسیلرها، برنز کننده ها و فونداسیون است که درخشندگی طبیعی شما را برجسته می کند. آنها انواع محصولاتی هستند که استفاده از آنها احساس خوبی دارد – هم در شکل فیزیکی و هم در یک وجدان پاک.

قیمت در زمان انتشار: 5-22 دلار

محصول تایید شده Byrdie

اسپری تنظیم کننده روشن کننده نوزاد Pacifica Glow SPF 45

ما دوست داریم که این اسپری تنظیم کننده با محافظت در برابر آفتاب با SPF 45، آن را برای استفاده روزمره عالی می کند. یک اسپریت سریع روی صورت تمام چیزی است که برای جلوگیری از تکان خوردن آرایش در طول روز نیاز دارید و به پوست شما درخشندگی طبیعی می بخشد.

بهترین برای کل خانواده: Honest Beauty

آنچه ما دوست داریم

. فرمول های تهویه

. بدون پارابن

. بدون ظلم

چیزی که ما دوست نداریم

. گزینه های رنگی محدودتر

Honest Beauty توسط جسیکا آلبای محبوب در لس آنجلس در سال 2015 تاسیس شد، به عنوان وسیله ای برای ارائه محصولات با کارایی بالا بدون مواد محرک مضر مانند پارابن ها، فتالات ها، عطر مصنوعی و سولفات ها. هدف این بود که به مردم محصولاتی بدهند که بتوانند احساس خوبی نسبت به چیزی که روی صورت و بدن خانواده شان می زدند، داشته باشندبرند Honest چندین دسته از جمله آرایش، مراقبت از پوست و مراقبت از کودک (از جمله لباس، پوشک، دستمال مرطوب و سایر لوازم ضروری کودک) را در بر می گیرد که به خریداران گزینه های بهتری برای کل خانواده ارائه می دهد. همه محصولات Honest در دو آزمایشگاه داخلی در دفتر مرکزی LA این شرکت طراحی و فرموله می‌شوند و خود جس در عمل با بازخورد بلادرنگ عمل می‌کند.

قیمت در زمان انتشار: 12-33 دلار

محصول تایید شده Byrdie

Honest Beauty CCC Clean Corrective با مرطوب کننده رنگی ویتامین C SPF 30

ما این مرطوب‌کننده رنگی را برای هر روز دوست داریم، زیرا روی پوست راحت و حالت‌دهنده است، قرمزی را یکدست می‌کند و دوز قابل توجهی از محافظت در برابر آفتاب با SPF دارد.

سوالات متداول

سیاست بازگشت Target چیست؟

تارگت پس از 90 روز پس از دریافت رسید، حتی اگر محصول باز شده باشد، می پذیرد. دارندگان RedCard هدف تا 120 روز فرصت دارند تا برگردانند. وجوه به شکل اصلی پرداخت واریز می شود. بدون رسید، اقلام را می توان برای کارت برگشت کالا بازگرداند (شبیه به کارت هدیه Target که در خرید بعدی شما استفاده می شود).

چرا به بردی اعتماد کنیم

لیندسی کولامئو یک نویسنده مستقل برای Byrdie است. او وسواس محصول و درک عمیق خود از صنعت زیبایی را در سراسر پوشش خود ترکیب می کند.

5/5 - (3 امتیاز)
سهیل دهقانی
نوشته شده توسط

سهیل دهقانی

علاقه مند به فناوری و تکنولوژی های روز دنیا کارشناس سئو و تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوگل فارکس آموزش تخصصی آمارکتس