ارز الگوراند (Algorand)

ALGO Algorand (ALGO)

ارز الگوراند (Algorand) به اختصار ALGO یک شبکه مبتنی بر بلاکچین است که خودپایدار، غیرمتمرکز و حمایت کننده طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها است. این سیستم‌ها ایمن، مقیاس‌پذیر و کارآمد هستند که این عوامل از ویژگی‌های حیاتی برای کاربردهای مؤثر در دنیای واقعی هستند.

Algorand از محاسباتی پشتیبانی می‌کند که به آن اعتماد کرده و به ضمانت‌های عملکرد نیاز دارد. شبکه اصلی Algorand در ژوئن ۲۰۱۹ فعال شد و از دسامبر سال ۲۰۲۰ به بعد در هر روز تقریباً یک میلیون معامله انجام داد.

بیشترین حجم ترید ALGO در صرافی هات‌بیت (Hotbit) است. البته این توکن در بایننس (Binance)، هیوبی (Huobi) و تعدادی از صرافی های دیگر نیز لیست شده است. حجم سالمی از این توکن در صرافی های مختلف توزیع شده است و برای ترید لازم نیست که به یک صرافی خاص متکی بود.

ارز دیجیتال الگوراند همانند دیگر ارزهای دیجیتال، نیاز به ذخیره و ارسال دارد؛ بنابراین بایستی یک مکان معتبر برای نگهداری از آن انتخاب کرد. کیف پول‌هایی که برای ذخیره ارز دیجیتال الگوراند مورد استفاده قرار می‌گیرد، بر روی اندروید و  آی او اس نیز قابل نصب است؛ علاوه بر کیف پول‌های مخصوص نصب بر روی موبایل، کیف پول‌های کوینومی نیز می‌توانند از این نوع ارز دیجیتال حمایت کنند؛ همچنین می‌توان از کیف پول‌های نسخه دسکتاپ هم برای ذخیرۀ ارز دیجیتال الگوراند استفاده کرد.

متاسفانه در حال حاضر  ارز دیجیتال الگوراند به وسیلۀ کیف پول‌های سخت افزاری همچون کوینومی و تراست والت پشتیبانی نمی‌شود و فقط کیف پول مخصوص ارز دیجیتال الگوراند در سیستم‌های اندروید و IOS وجود دارد.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید