ارز شبکه داسک (Dusk Network)

DUSK Dusk network (DUSK)

ارز شبکه داسک (Dusk Network) خود را به عنوان شبکه‌ی زنجیره‌ای بلوکی برای معامله اوراق بهادار قابل برنامه ریزی و محرمانه توصیف می‌کند، که توسط اسناد Zero-Knowledge و پروتکل اجماع مبتنی بر استخراج PoS ساخته شده است. شبکه Dusk یک بلاکچین حریم خصوصی برای کاربرد های مالی است. این یک بلاکچین لایه ۱ است که از استاندارد قرارداد امنیتی محرمانه (XSC) پشتیبانی می‌کند. این شبکه همچنین از قرارداد های هوشمند محرمانه بومی پشتیبانی می‌کند.

هدف شبکه Dusk رسیدگی به نیازهای بازارهای مالی است. نکته اساسی در طراحی آن، وجود زیرساخت عمومی مقیاس پذیر، نهایی بودن تسویه مستقیم معاملات و حریم خصوصی دقیق داده‌ها است.

  • مستقیم بودن تسویه حساب نهایی. یک زیرساخت بازار مالی توزیع شده (dFMI) باید تسویه حساب مشخص و نهایی معاملات را فراهم کند. معاملات شبکه Dusk بسیار سریع هستند، و تنها چند ثانیه به طول می‌انجامد و بلافاصله بر روی زنجیره قرار می‌گیرید.
  • رعایت حریم خصوصی. Dusk Network حریم شخصی کاربر را به طور کامل فراهم می‌کند و برنامه‌های غیر متمرکز و اشخاص ثالث را مجبور می‌سازد تا قوانین سختگیرانه حریم خصوصی را رعایت کنند. این شبکه توانایی انجام معاملات تجاری را به صورت زنجیره‌ای افزایش می‌دهد و منجر به کاهش قابل توجه هزینه می‌شود.
  • عمومی بودن. کاربران برای استفاده از بلاکچین Dusk نیازی به تأیید هویت توسط یک مقام معتبر ندارند. علاوه بر این، قدرت پردازش و IT مورد نیاز برای پیوستن به آن حداقل است. همه کاربرانی که رمزارز DUSK را دارند می‌توانند در این شبکه شرکت کنند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید