ارز انجین کوین (Enjin Coin)

ENJ Enjin coin (ENJ)

ارز انجین کوین (Enjin Coin) یکی از پروژه‌های «انجین» است، شرکتی که یک اکوسیستم به هم پیوسته محصولات گیمینگ مبتنی بر بلاک چین را ارائه می‌دهد. پرچمدار انجین، شبکه انجین است، یک پلتفرم گیمینگ اجتماعی که از طریق آن کاربران می‌توانند وب سایت و دسته ایجاد کنند، چت کنند و میزبان فروشگاه کالاهای مجازی باشند.

ارز انجین کوین (Enjin Coin) به توسعه دهندگان بازی اجازه می‌دهد تا موارد موجود در بازی را در بلاک چین اتریوم توکن کنند. انجین کوین، یک توکن ERC-20، برای پشتیبانی از دارایی‌های دیجیتالی صادر شده با استفاده از این پلتفرم است، به این معنی که اقلام را می‌توان با ارزش واقعی خریداری، فروش و معامله کرد.

انجین کوین اولین بار در ژوئیه ۲۰۱۷ معرفی شد و در ژوئن ۲۰۱۸ بر روی شبکه اصلی اتریوم راه اندازی شد.

انجین کوین یک ذخیره ارزش دیجیتالی است که برای پشتیبانی از ارزش دارایی‌های بلاک چین مانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده می‌شود. هر دارایی ضرب شده با پلتفرم انجین شامل ENJ، یک منبع ضرب کردن است که در داخل NFT ها قفل شده و از گردش خارج می‌شود.

ضرب دارایی های بلاک چین با ENJ مزایای مختلفی را برای سازندگان و کاربران فراهم می کند:

  • به آنها ارزش اندوخته تزریق می‌کند
  • از شفافیت و کمیابی آنها اطمینان حاصل می‌کند
  • به آنها نقدینگی فوری می‌دهد
  • ابزار کاربردی را در بازی‌ها و اپلیکیشن ها فراهم می‌کند
  • ضد تورم است
  • قابلیت ذوب شدن انجین به کاربران این امکان را می‌دهد که هر زمان دارایی‌های بلاک چین خود را از بین ببرند تا مقدار ENJ را از درون بازیابی کنند

اکوسیستم بلاک چین انجین قصد دارد محصولات نرم افزاری را ارائه دهد که توسعه، تجارت، کسب درآمد و بازاریابی با بلاک چین را برای همه آسان می‌کند.

انجین در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد و ریشه در صنعت گیمینگ دارد. اولین محصول شرکت، یک پلتفرم جامعه گیمینگ به نام شبکه انجین، در طول یک دهه اکنون دارای ۲۰ میلیون کاربر است.

در سال ۲۰۱۷ به دنبال یک عرضه اولیه سکه، انجین خود را به عنوان یک توسعه دهنده برجسته اکوسیستم بلاک چین معرفی کرد و مجموعه ای از محصولات نرم افزاری را ایجاد کرد که هر کسی را قادر می سازد به راحتی دارایی های بلاک چین را ضرب، مدیریت، تجارت، توزیع و ادغام کند.

Witek Radomski ، بنیانگذار Enjin ، کد یکی از اولین non-fungible tokens (NFT) را نوشت و همچنین یکی از نویسندگان استاندارد توکن ERC-1155 Ethereum است.

اکوسیستم ارز انجین کوین (Enjin Coin) که بر روی یک زیرساخت زنجیره ای ساخته شده است، توسعه دهندگان بازی و مشاغل مختلف را قادر می‌سازد از دارایی‌های دیجیتالی توکن به عنوان بخشی از استراتژی‌های تملک، نگهداری، تعامل و درآمدزایی خود استفاده کنند. اکوسیستم انجین توسط انجین کوین (ENJ) ، ارز دیجیتالی که برای پشتیبانی ارزش دارایی‌های بلاک چین استفاده می‌شود، تقویت می‌شود.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید