ارز آی او اس تی (IOST)

IOST Iost (IOST)

ارز آی او اس تی (IOST) خود را به عنوان یک شبکه و اکوسیستم بلاک چین کاملا سریع، کاملا بالغ و غیرمتمرکز با نود‌های خودش، کیف پول‌های خاص و مبتنی بر پروتکل اجماع نسل بعدی که «اثبات باورپذیری» نامیده می‌شود، توصیف می‌کند.

ارز دیجیتال IOST، همانند اتریوم استاندارد مخصوص به خود را داشته که به آن IRC20 گفته می‌شود. توکن IOST، بر روی این پلتفرم قرار دارد. نودهایی که در شبکه بلاکچین ارز دیجیتال IOST، فعالیت می‌کنند از طریق رای‌گیری با عنوان Partner انتخاب می‌شوند. نکته اینجاست که هم رای دهندگان و هم نودهایی که در طی این رای‌گیری انتخاب می‌شوند، با توکن IOST پاداش دریافت می‌کنند.

افراد و آن شرکت‌هایی که می‌خواهند نودی در شبکه داشته باشند، در ابتدا باید درخواست داده و حداقل ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار رای جمع آوری کنند.

شبکه IOST، می‌تواند بیش از ۱۰۰ هزار تراکنش را در هر ثانیه پردازش کند. این در حالیست که ارز دیجیتال اتریوم می‌تواند ۲۰۰۰ تراکنش را پردازش کند.

ارز دیجیتال آی او اس تی به‌دست جیمی زونگ (Jimmy Zhong) ، ترنس وانگ (Terrence Wang)، جاستین لی (Justin Li) ، ری شیائو (Ray Xiao) ، سا وانگ (Sa Wang) و کوین تان (Kevin Tan) که فارغ‌التحصیلان برخی از معتبرترین دانشگاه‌ها و شرکت‌های جهان هستند، تأسیس شد.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید