ارز کاوا (Kava)

KAVA Kava (KAVA)

ارز کاوا (Kava) یک پلتفرم وام بین زنجیره‌ای (کراس چین) دیفای است که به کاربران امکان می‌دهد استیبل کوین USDX را وام بگیرند و انواع ارزهای دیجیتال را برای دریافت سود، سپرده گذاری کنند.

ارز کاوا مانند یک بانک غیرمتمرکز برای دارایی های دیجیتال عمل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا به طیف وسیعی از خدمات مالی غیرمتمرکز، از جمله استیبل کوین بومی وابسته به دلار آمریکا یعنی USDX، و همچنین مصنوعات و مشتقات دسترسی پیدا کنند. از طریق کاوا، کاربران می‌توانند با واریز وثیقه، توکن‌های USDX را وام بگیرند و به طور موثر از دارایی های رمزارز استفاده کنند.

ارز دیجیتال کاوا که بر روی بلاک چین کازماس ساخته شده است، از سیستم موقعیت بدهی وثیقه CDP استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که وام‌های استیبل کوین همیشه به اندازه کافی دارای وثیقه هستند. اگر یک وام گیرنده نتواند وثیقه خود را بالاتر از حد مجاز نگه دارد، سیستم تسویه کننده کاوا وثیقه های ناموفق را توقیف کرده و برای فروش به سیستم حراج می‌فرستد.

علاوه بر استیبل کوین USDX کاوا، بلاک چین کاوا همچنین دارای توکن بومی KAVA است. این یک توکن کاربردی است که برای رأی دادن به پیشنهادهای حاکمیتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین به عنوان ارز ذخیره برای زمانی که سیستم وثیقه با کمبود مواجه است عمل می‌کند.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید