ارز متال (Metal)

MTL Metal (MTL)

ارز متال (Metal) در حال حاضر یک توکن ارز دیجیتال است که بر روی پلتفرم اتریوم کار می‌کند اما در بلاک چین بومی متال یعنی پروتون در دسترس خواهد بود. راه اندازی متال بر روی پروتون امکانات جدید زنجیره‌ای را برای MTL  ایجاد می‌کند و براساس استاندارد ERC20 فعالیت می‌کند. هم چنین امکان تبدیل ارزهای فیات به ارزهای رمزپایه و بالعکس را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این ارز دیجیتال یک ابزار پردازش پرداخت است که از توکن‌های متال، برای تبدیل ارزهای رمزپایه و ارزهای فیات استفاده خواهد کرد. ارز دیجیتال متال یک بخش اساسی از اکوسیستم متال است و طبق گفته‌ی تیم سازنده‌ی آن، ارسال و دریافت هرگونه رمز ارز در Metal Pay، فوری و فاقد هزینه است. ارز دیجیتال متال برای پرداخت سریع و آسان ارزهای رمزپایه طراحی شده و کاربران هنگام ارسال، دریافت، خرید یا فروش MTL هیچ کارمزدی پرداخت نمی‌کنند.

یک ویژگی مثبت درباره این رمز ارز این است که ارز دیجیتال متال سیستم تبلیغاتی خاص خود را دارد. وجود این سیستم تبلیغاتی به گونه‌ای است که تمامی افرادی که این رمز ارز را دارند به راحتی در این سیستم فعالیت کرده و تمامی فرایندهای پرداختی خود را در آن انجام دهند.

انجام هر تراکنش به وسیله این سیستم باعث می‌شود تا بتوانید به راحتی فعالیت کرده و از این طریق ارز دیجیتال متال دریافت کنید. تیم توسعه ارز دیجیتال متال از سال ۲۰۱۶ توانست به میزان بسیار زیادی در زمینه توسعه سیستم مالی این رمز ارز قوی فعالیت کند. این سیستم مدیریتی توسط مدیر عامل و بنیان گذار مارشال هاینر هدایت شده و همین عامل باعث شده کیف پول ‌های بسیار زیادی برای این رمز ارز اجرا شود.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال متال

کیف پول اکسودوس Exodus

کیف پول CoinSpot

کیف پول تراست

کیف پول متامسک

کیف پول کوینومی

کیف پول سخت افزاری لجر

صرافی مناسب برای خرید ارز دیجیتال متال

صرافی بایننس Binance

صرافی هوبی گلوبال Huobi Global

صرافی آپ بیت Upbit

صرافی VCC Exchange

صرافی UPEX

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید