5 ویژگی که به Threads اینستاگرام می آیند

42
0
Threads اینستاگرام

موضوعاتی که با یک طرح ساده و ویژگی های بسیار کمتر نسبت به رقبای خود راه اندازی شد. Threads اینستاگرام و ویژگی های آنیده این شبکه اجتماعی را بدانید.

اقلام کلیدی

. ما از حداقل پنج ویژگی جدید می دانیم که به Threads می آیند. اینها عبارتند از هشتگ، تعویض چند اکانت، امکان ویرایش پست ها، امکان حذف اکانت Threads بدون حذف اکانت اینستاگرام و ابزارهای محتوای مارک دار. همه اینها باید Thread ها را برای استفاده جذاب تر کند.

با رسیدن به 100 میلیون کاربر فقط در پنج روز، موضوعات اینستاگرام موفقیت اولیه چشمگیری را تجربه کرد. اما مانند هر پلتفرم در حال تحول رسانه های اجتماعی، تغییر در افق است.

در این مقاله، پنج ویژگی جدید Threads را که شایعه شده است تا مدت‌ها پیش در راه است، بررسی می‌کنیم.

1. هشتگ

هشتگ ها قرار است برای اولین بار در Threads حضور داشته باشند. با افزودن فید Following، هشتگ‌ها به بهبود تجربه کاربر ادامه می‌دهند و یافتن محتوای مرتبط را آسان‌تر می‌کنند.

برخی از کاربران از شلوغی احتمالی هشتگ ها در Threads انتقاد کرده اند که یادآور توییتر است. با این حال، دیگران پیشنهاد می‌کنند که Threads باید ویژگی‌ای را از ریلز‌های اینستاگرام بپذیرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا حداکثر سه موضوع مرتبط را به جای آن انتخاب کنند.

علی‌رغم بحث‌ها، آدام موسری، مدیر عامل اینستاگرام تایید کرده است که هشتگ‌ها در لیست ویژگی‌هایی هستند که باید اضافه شوند، بدون اینکه زمان‌بندی برای انتشار آن‌ها مشخص شود.

2. سوئیچینگ چند اکانت

آیا تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید چندین اکانت را به صورت یکپارچه در Threads مدیریت کنید؟ آرزوی شما ممکن است به زودی محقق شود. به دنبال عملکردی که قبلاً در اینستاگرام وجود دارد، Threads یک راه آسان برای جابجایی بین اکانت ها ارائه می دهد.

دام موسری این ویژگی را به عنوان بخشی از موارد اضافه شده به Threads برچسب گذاری کرده است.

3. ویرایش پست

Threads در مورد دادن قابلیت ویرایش پست ها به کاربران است. یک ویژگی بسیار مورد توجه که به کاربران امکان می دهد پست های به اشتراک گذاشته شده خود را تغییر دهند. در حالی که تاریخ عرضه ناشناخته باقی مانده است، این یکی دیگر از ویژگی هایی است که موسری تایید کرده است که “در لیست” قرار دارد.

امکان ویرایش پست‌ها پس از اشتراک‌گذاری می‌تواند یک تغییر بازی برای کاربران Threads، به‌ویژه برای کسانی که به این عملکرد در سایر پلتفرم‌ها عادت دارند، باشد.

4. اکانت Threads را بدون حذف اینستاگرام حذف کنید

در حال حاضر، حذف اکانت Threads اکانت اینستاگرام شما را نیز حذف می کند. نتیجه پشته فناوری مورد استفاده برای ساخت Threads.

با این حال، متا در حال کار بر روی راه حلی است که به کاربران اجازه می دهد یکی را بدون دیگری حذف کنند. در حالی که تاریخ انتشار این ویژگی هنوز مشخص نیست، این چیزی است که کاربران مشتاقانه منتظر آن هستند.

5. ابزارهای محتوای مارک دار

در حالی که قوانین مربوط به تبلیغات پولی در Threads هنوز در جریان است، حداقل طبق گفته Axios، می‌توان انتظار داشت که در آینده شاهد ابزارهای محتوای مارک دار باشیم. این افزوده به بازاریابان این امکان را می‌دهد تا با تبلیغات پولی در برنامه درگیر شوند، حتی اگر تبلیغات سنتی خارج از محدودیت باقی بماند.

Threads در مقابل توییتر: آغاز نبرد پرواز

همانطور که رقابت بین Threads و X (توئیتر) تشدید می شود، این افزوده های جدید موقعیت اولی را به عنوان یک جایگزین متقاعد کننده مبتنی بر متن برای دومی بهبود می بخشد. هر ویژگی برنامه Threads را به جلو می برد و تجربه و عملکرد کاربر را افزایش می دهد.

امتیاز این مطلب
سهیل دهقانی
نوشته شده توسط

سهیل دهقانی

علاقه مند به فناوری و تکنولوژی های روز دنیا کارشناس سئو و تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوگل فارکس آموزش تخصصی آمارکتس