ارز وان چین (Wanchain)

WAN Wanchain (WAN)

ارز وان چین (Wanchain) یک دفتر کل توزیع شده است که امکان معاملات متقابل زنجیره‌ای و قابلیت همکاری چندین زنجیره را فراهم می‌کند. اگرچه وان چین (Wanchain) معاملات بین بلاک چین را تسهیل می‌کند، اما همچنین یک بلاک چین مستقل است که به صورت مستقل اجرا می‌شود. این پروتکل به عنوان دفتر کل توزیع شده عمل می‌کند و سوابق معاملات متقابل را پردازش و نگهداری می‌کند.

معاملات در Wanchain نه تنها بین بلاک چین‌های مختلف عمومی بلکه بین زنجیره‌های خصوصی نیز انجام می‌شود. Wanchain به عنوان یک چنگال اتریوم (ETH) از برخی ویژگی‌های بلاک چین اتریوم برخوردار است. این پروتکل به طور ایمن و مستقل برنامه‌ها را از طریق قراردادهای هوشمند پردازش می‌کند. موارد استفاده از Wanchain شامل مبادلات غیرمتمرکز (DEXs)، استیبل کوین، تأمین سرمایه جمعی، پرداخت‌های چند ارزی و تسویه حساب است.

این پلتفرم کاملاً غیر متمرکز است و نیازی به هیچ شخص متولی برای مدیریت یا تأیید معاملات ندارد. بر خلاف سایر سیستم‌های متقابل زنجیره‌ای، Wanchain برای تأیید اعتبار تراکنش‌ها به یک پلت فرم شخص ثالث متکی نیست. مکانیزم حساب قفل شده برای ایمن سازی و مدیریت حساب‌های شبکه و از بین بردن تداخل شخص ثالث استفاده می‌شود.

پاسخ و ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید