من و تو تعطیل شد

23
0
من و تو تعطیل شد

من و تو تعطیل شد : شبکه تلویزیونی من وتو از رسانه‌های لندن‌نشین با پخش برنامه «سکانس آخر» پس از ۱۴ سال، خداحافظی و برای همیشه به کار خود پایان داد. فارین پالیسی سنتر در سال ۲۰۱۱ بدون ذکر منابع درآمدی من‌وتو نوشت: این شبکه که به مرجان و کیوان عباسی تعلق دارد بودجهٔ خود را از تعدادی سرمایه‌گذار خطرپذیر دریافت می‌کند.

من و تو تعطیل شد

شبکه تلویزیونی منوتو از رسانه‌های لندن‌نشین ضدایرانی نزدیک به سلطنت‌طلبان، با پخش برنامه «سکانس آخر» پس از ۱۴ سال، خداحافظی و برای همیشه به کار خود پایان داد.

تامین بودجه این شبکه پرهزینه با ماهیت سرگرمی و ماموریت تغییر سبک‌زندگی و باورهای ایرانیان، همواره مبهم و نامعلوم بوده و هیچگاه صورت‌های مالی آن منتشر نشده است.

فارین پالیسی سنتر در سال ۲۰۱۱ بدون ذکر منابع درآمدی من‌وتو نوشت: این شبکه که به مرجان و کیوان عباسی تعلق دارد بودجهٔ خود را از تعدادی سرمایه‌گذار خطرپذیر دریافت می‌کند.

برخی کارشناسان مشکلات مالی حامیان پشت‌پرده این شبکه، به ویژه نوسانات مالی در انگلستان و بحران‌های بی‌سابقه رژیم صهیونیستی و شبکه بهائیان مستقر در سرزمین‌های اشغالی را، بی‌ارتباط با این تعطیلی نمی‌دانند و برخی نیز ناکامی‌های پی‌درپی در رسیدن به اهداف کارفرمایان را با وجود هزینه‌های سنگین، دلیل این تعطیلی پس از ۱۴ سال می‌دانند.

entekhab

امتیاز این مطلب
محسن دادار
نوشته شده توسط

محسن دادار

کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوگل فارکس آموزش تخصصی آمارکتس