نوشیدنی ماچا در زخم کاری ۲ چیست ؟!

125
0
نوشیدنی ماچا در زخم کاری ۲

یکی از برجسته ترین کاراکتر های این سریال، شخصیت سمیرا است، زنی جاه طلب با پیش زمینه مشکلات روحی-روانی و درگیر یک بازی خطرناک که جان هیچکس در آن به امان نیست. مجموعه رفتار‌های سمیرا در دو فصل سریال زخم کاری، مجموعه ای از مولفه های خاص از او ساخته است و مخاطبان سریال را جذب خود کرده است. رفتارهای سمیرا صرفا به دیالوگ‌ها و اکت او در مقابل افراد منتهی نمی‌شود، بلکه سیگار کشیدن و نوشیدنی خوردن او نیز مورد توجه قرار گرفته است. اما سوالی که برای بسیاری از مخاطبین وجود دارد این است که نوشیدنی ماچا در زخم کاری ۲ چیست ؟

نوشیدنی ماچا در زخم کاری ۲

در یکی از سکانس‌های زخم کاری، سمیرا در حال نوشیدن «ماچا» دیده می‌شود. ماچا یک نوشیدنی سبز رنگ است که با خاصیت چربی سوزی و آنتی اکسیدان به عنوان یک چای، با قیمتی بیشتر از قهوه صرف می‌شود. نوشیدنی که طی چند سال اخیر در برخی کافه‌ها نیز سرو می‌شود اما مانند قهوه و یا دیگر آیتم‌های کافه طرفداران زیادی نیافته بود. اما این روند ظاهرا با نوشیدن چای ماچا توسط سمیرا دچار چرخش شده است.

از زمانیکه سمیرا در این سریال ماچا را به عنوان نوشیدنی محبوب خود استفاده کرد، طبق گفته برخی کافه‌داران در اصفهان و تهران، میزان سفارش ماچا در میان مشتری‌ها افزایش چشم‌گیری یافته است؛ تا جاییکه یکی از کافه‌داران اصفهان در گفتگو با خبرنگار «انتخاب» مطرح کرد که از زمان شروع فصل دو این سریال ماچا به صورت هر روزه سفارش داده می‌شود و در یک روز بیش از ۶۰ مورد سفارش ماچا ثبت کرده‌اند، در حالیکه سفارش ماچا پیش از پخش زخم کاری بسیار اندک بوده است.

سابقه تاثیرگذاری سریال‌ها بر توجه مردم به یک نوع نوشیدنی یا خوراکی خاص البته به اینجا ختم نمی‌شود و در چندسال اخیر نمونه‌های جالب دیگری نیز داشته‌ایم؛ از جمله افزایش قابل توجه خرید و مصرف «مارچوبه» پس از انتشار سریال «هیولا» که باعث بازار جالبی نیز در این زمینه ایجاد کرد. در سریال هیولا، استفاده از مارچوبه در یک خانواده ثروتمند به عنوان یک فضیلت و عامل نشان دادن ثروت یاد شده بود و شوخی‌هایی نیز با این کالا انجام گرفت.

5/5 - (2 امتیاز)
محسن دادار
نوشته شده توسط

محسن دادار

کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات وایز اول پرداخت

وایز اول پرداخت

گوگل فارکس آموزش تخصصی آمارکتس