ویژگی مقالات مشارکتی در لینکدین با کمک هوش مصنوعی

39
0
ویژگی مقالات مشارکتی در لینکدین

لینکدین قابلیت جدیدی تحت عنوان «مقالات مشارکتی» معرفی کرده است که با بهره‌گیری از «آغازگر مکالمه‌ی مبتنی‌بر هوش مصنوعی» بین متخصصانی که مشغول استفاده از این پلتفرم هستند مکالمه برقرار می‌کند. لینکدین می‌گوید سیستم جدیدش مقالات را بر اساس نمودار مهارت‌های هر فرد می‌نویسد و از آن‌ها می‌خواهد که اطلاعات بیشتر به مقاله اضافه کنند. در این پست به بررسی ویژگی مقالات مشارکتی در لینکدین می پردازیم.

ویژگی مقالات مشارکتی در لینکدین

لینکدین معتقد است سیستم جدیدش به کاربران کمک می‌کند که ساده‌تر دیدگاه‌هایشان را با بقیه به اشتراک بگذارند، چون همیشه «شروع مکالمه سخت‌تر از پیوستن به آن است.»

ویژگی مقالات مشارکتی در لینکدین
مقالات مشارکتی در لینکدین

بر اساس گفته‌ی سوزی اوونز، سخنگوی لینکدین، «بدنه‌ی این مقالات، مبتنی‌بر هوش مصنوعی است.» این هوش مصنوعی با بهره‌گیری از متن‌هایی که توسط تیم تحریریه‌ی لینکدین ایجاد شده‌اند یا به‌طور مداوم بهینه‌ می‌شوند، تعلیم داده شده است.

گفته می‌شود در دو روز اخیر حداقل ۴۰ مقاله با استفاده از قابلیت جدید لینکدین نوشته شده‌اند. این نشان می‌دهد سرعت استفاده از هوش مصنوعی بسیار بالا است. گفته می‌شود لینکدین با گروهی منتخب از متخصصان در حال آزمودن قابلیت مقالات مشارکتی است.

theverge

امتیاز این مطلب
محسن دادار
نوشته شده توسط

محسن دادار

کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوگل فارکس آموزش تخصصی آمارکتس