آغاز رالی صعودی جدید برای شیبا اینو

12
0
آغاز رالی صعودی جدید برای شیبا اینو

شیبا اینو (SHIB) مشابه بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، در چند روز گذشته عملکرد ضعیفی داشته و قیمت آن در بازه زمانی دو هفته‌ای ۳ درصد کاهش یافته است. با این حال، برخی از شاخص‌ها و عوامل نشان می‌دهند که اصلاح قیمت این میم کوین محبوب ممکن است به مراحل پایانی خود نزدیک شده باشد. در این پست به بررسی آغاز رالی صعودی جدید برای شیبا اینو می پردازیم.

آغاز رالی صعودی جدید برای شیبا اینو

به گزارش شرکت تحلیلی کریپتوکوانت (CryptoQuant)، جریان خالص شیبا اینو به صرافی‌ها تنها یک بار در هشت روز گذشته مثبت بوده است. انتقال از صرافی‌های متمرکز به راه‌حل‌های خودحضانتی یک سیگنال صعودی تلقی می‌شود؛ زیرا فشار فروش فوری را کاهش می‌دهد.

برنامه توکن‌سوزی شیبا اینو نیز می‌تواند نقش مهمی در رشد قیمت آن داشته باشد. طبق گزارش‌ها، نرخ توکن‌سوزی این ارز دیجیتال در چند نوبت در هفته‌های گذشته افزایش یافته و بیش از ۹ میلیارد توکن SHIB از ابتدای سال ۲۰۲۴ از گردش خارج شده است.

هدف این مکانیسم، کاهش عرضه در گردش شیبا اینو است و انتظار می‌رود که با گذشت زمان، آن را کمیاب‌تر و ارزشمندتر ‌کند. در همین راستا، تیم توسعه‌دهنده بلاکچین لایه دوم شیباریوم در اوایل این هفته، یک به‌روزرسانی مهم را معرفی کرد که برای کاهش سوزاندن دستی توکن‌ها و خودکارسازی کل سیستم طراحی شده است.

به گفته برخی از کارشناسان، پیشرفت بیشتر شبکه شیباریوم نیز ممکن است به رشد احتمالی قیمت SHIB کمک کند. شیباریوم که در آگوست سال گذشته راه‌اندازی شد، با کاهش کارمزد تراکنش‌ها و بهبود سرعت، قصد دارد رشد اکوسیستم شیبا اینو را تقویت نماید.

یکی دیگر از عوامل کلیدی که می‌تواند یک رالی صعودی را برای قیمت SHIB آغاز کند، احیای بالقوه بخش میم کوین‌ها است. این نوع از ارزهای دیجیتال گاهی اوقات به دنبال یکدیگر رشد می‌کنند و در حال حاضر، تعداد زیادی از آنها در محدوده سبز رنگ قرار دارند. این امر به ویژه در مورد میم کوین‌هایی که بر بستر بلاکچین سولانا ساخته شده‌اند و در هفته‌های گذشته رشد قابل‌توجهی داشته‌اند، صادق است.

cryptopotato

امتیاز این مطلب
محسن دادار
نوشته شده توسط

محسن دادار

کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوگل فارکس آموزش تخصصی آمارکتس