گزارش سالانه تسلا

19
0
گزارش سالانه تسلا

شرکت تسلا، تحت رهبری ایلان ماسک، در استراتژی بیت کوینی خود ثابت قدم بوده است. گزارش درآمد این شرکت برای سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ این موضوع را تایید می‌کند. در این پست به گزارش سالانه تسلا می پردازیم.

گزارش سالانه تسلا

گزارش سه ماهه چهارم تسلا نشان می‌دهد که این شرکت هیچ خرید یا فروش جدیدی برای بیت کوین نداشته است. به این ترتیب، این غول k الکتریکی در حال حاضر حدود ۱۰،۵۰۰ بیت کوین دارد که آن را در بین شرکت‌های سرمایه‌گذار در این ارز دیجیتال، در رتبه چهارم قرار می‌دهد.

سفر تسلا در دنیای بیت کوین در فوریه سال ۲۰۲۱، با سرمایه‌گذاری قابل‌توجه ۱٫۵ میلیارد دلاری آغاز شد. در ابتدا، این شرکت حدود ۴۲ هزار بیت کوین را خریداری کرد که افزایش قابل‌توجه قیمت این ارز دیجیتال را به همراه داشت.

پس از این حرکت جسورانه، تسلا بخشی از بیت کوین‌های خود را برای آزمایش نقدینگی بازار نقد کرد. این شرکت بعداً ۷۵ درصد از ذخایر بیت کوینی خود را با ضرر فروخت و با اشاره به نگرانی‌های محیط زیستی، گزینه پرداخت با بیت کوین برای وسایل نقلیه تسلا را هم غیرفعال کرد.
استراتژی شرکت تسلا در مورد بیت کوین، یک موضوع جالب توجه در بین سرمایه‌گذاران، علاقه‌مندان و تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال است؛ زیرا آنها همواره به دنبال درک تلاقی فناوری ارزهای دیجیتال و امور مالی در آینده هستند.

beincrypto

امتیاز این مطلب
محسن دادار
نوشته شده توسط

محسن دادار

کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوگل فارکس آموزش تخصصی آمارکتس