10 سایت مقرون به صرفه برای چاپ آنلاین عکس های دیجیتال

123
0
چاپ آنلاین عکس های دیجیتال

عکس های چاپ شده بسیار بهتر از خیره شدن به صفحه دیجیتال هستند. اما چرا در یک فروشگاه عکس یک ساعته چاپ کنید، در حالی که می توانید آنها را به صورت آنلاین چاپ و تحویل بگیرید؟ چاپ آنلاین عکس های دیجیتال را در ادامه با این سایت های معرفی شده انجام دهید.

به نظر می رسد دیگر کسی عکس چاپ نمی کند. در عوض، آنها را در شبکه های اجتماعی اپلود می کنیم و یک روز را برای آن انتخاب می کنیم. وقتی فضای ذخیره‌سازی نامحدود عکس آنلاین دارید، چه کسی به عکس‌های چاپ شده نیاز دارد که فضای کشو را اشغال کنند؟ به علاوه، گالری عکس های آنلاین راحت تر هستند.

اما برخی از تصاویر آنقدر زیبا یا با ارزش هستند که چاپ آن منطقی است. شاید بخواهید آنها را در کیف خود حمل کنید، یا می خواهید عکس آن منظره عالی را که گرفته اید چاپ کنید، تا بتوانید آن را روی دیوار آویزان کنید.

از کجا می توان چنین چاپ هایی را تهیه کرد؟ این روزها، می‌توانید آنلاین شوید و از یکی از بسیاری از خدمات چاپ عکس مقرون به صرفه استفاده کنید که عکس‌های شما را مستقیماً برای شما چاپ و ارسال می‌کند.

1.چاپ آنلاین عکس های دیجیتال Shutterfly

Shutterfly می تواند عکس های دیجیتال شما را به کتاب عکس، کارت، لوازم التحریر، چاپ پوستر، لیوان، پازل، پد موس، بالش (pillows) و موارد دیگر تبدیل کند. به طور جدی، انتخاب در اینجا دیوانه کننده است. هر مناسبتی که باشد، چیزی را پیدا خواهید کرد که مناسب باشد.

از نظر قیمت خیلی خوبه کارت‌های «متشکرم» از 1.05 دلار، کتاب‌های عکس از 19.98 دلار و چاپ روی بوم از 69.98 دلار شروع می‌شوند. با توجه به چیزی که به دست می آورید، این هزینه ها کاملا مقرون به صرفه هستند – به خصوص وقتی در نظر بگیرید که چقدر سفارشی و شخصی خواهند بود. Shutterfly در سطح بین المللی به بیش از 100 کشور ارسال می کند.

در زمان نوشتن مقاله، Shutterfly ارسال رایگان برای اولین سفارش شما (فقط ایالات متحده) ارائه می دهد. علاوه بر این، آنها گاهی اوقات کمپینی راه اندازی می کنند که خرید شما تا 40 درصد تخفیف دارد.

2.چاپ آنلاین عکس های دیجیتال FreePrints

FreePrints در مقایسه با سایر خدمات موجود در این لیست منحصر به فرد است. این یکی مستقیماً با عکس‌های موجود در دستگاه(های) تلفن همراه شما با استفاده از یک برنامه ارتباط برقرار می‌کند. برای هر دو اندروید و iOS موجود است، بسیار راحت است و ارزش بررسی را دارد.

چگونه کار می کند؟ هر زمان که عکسی می گیرید، می توانید از طریق FreePrints پرینت رایگان 4×6 از آن را سفارش دهید. همچنین می تواند چاپ رایگان عکس ها را در اکانت های فیس بوک یا اینستاگرام شما سفارش دهد. به همین ترتیب، می توانید تصاویر Google Photos خود را با FreePrints به خاطره تبدیل کنید. هیچ هزینه ای برای اشتراک وجود ندارد، اما شما هزینه حمل و نقل را پرداخت می کنید که از 1.99 دلار شروع می شود اما هرگز از 9.99 دلار تجاوز نمی کند.

هر عکس محدود به یک چاپ رایگان است. همچنین، فقط می توانید تا 85 عکس در ماه و 1000 عکس در سال چاپ رایگان سفارش دهید. اگر می خواهید پرینت هایی غیر از 4*6 داشته باشید، باید آنها را خریداری کنید.

3. MailPix

می توانید چاپ عکس های مورد علاقه خود را از وب سایت MailPix یا برنامه تلفن همراه سفارش دهید. علاوه بر چاپ عکس، دکوراسیون شخصی دیوار، لیوان، بالش (pillows) و تقویم را ارائه می دهد.

یک چاپ 4×6 از 0.28 دلار شروع می شود، پوسترها از 5.49 دلار شروع می شوند، کارت های عکس از 0.90 دلار به ازای هر کارت شروع می شوند، کتاب های عکس از 25 دلار برای چاپ های 4×6 شروع می شوند، و هر چیز دیگری قیمت مناسبی دارد. این شرکت اغلب تبلیغات بزرگی را اجرا می کند. در حال حاضر، 60٪ تخفیف برای کل سفارش ارائه می دهد. بنابراین قبل از ثبت سفارش حتما صفحه تخفیف ها را بررسی کنید.

MailPix برای ارسال سریع پنج تا هفت روز و برای ارسال زمینی 10 تا 12 روز طول می کشد. هزینه ارسال برای هر محصول متفاوت است. همچنین می‌توانید چاپ‌های خود را از CVS، Walgreens و Walmart در عرض یک ساعت دریافت کنید و در هزینه‌های حمل و نقل صرفه‌جویی کنید.

4.چاپ آنلاین عکس های دیجیتال Walgreens Photo

نه تنها برای داروخانه و اقلام راحتی، خدمات چاپ عکس در اکثر Walgreens قابل توجه است. علاوه بر چاپ عکس، می‌توانید کتاب‌های عکس، کارت‌های ممتاز، تقویم، پوستر، چاپ روی بوم، دکور و موارد دیگر را سفارش دهید.

قیمت مناسب است، اما ارزان ترین نیست. در حالی که کتاب‌های عکس از 9.99 دلار و کارت‌های «متشکرم» از 0.95 دلار شروع می‌شوند، چاپ بوم کوچک را می‌توان با قیمتی کمتر از 39.99 دلار داشت. و بهترین بخش؟ اکثر چاپ‌ها برای دریافت همان روز واجد شرایط هستند، که اگر یک Walgreens در نزدیکی داشته باشید فوق‌العاده است.

5. Snapfish

Snapfish که متعلق به Apollo Global Management است، یک سرویس چاپ آنلاین بسیار مقرون به صرفه است که بیش از 90 میلیون عضو از آن لذت می برند. نه تنها چاپ دیجیتال را ارائه می دهد، بلکه جامعه ای است که کاربران می توانند عکس های خود را هاست کرده و به اشتراک بگذارند. حتی یک ابزار ویرایش عکس آنلاین نیز دارد.

شروع کتاب‌های عکس از 12.99 دلار، کارت‌ها از 1 دلار، و چاپ بوم از 19.99 دلار شروع می‌شود. علاوه بر این، آنها “هدایای عکس” مانند پتو، بالش، لوازم التحریر، پوستر و موارد دیگر را ارائه می دهند.

نکته جالب در مورد Snapfish این است که در محصولات Print-at-Home نیز تخصص دارد. می توانید این کارت ها، تقویم ها و … را دانلود کرده و در صورت تمایل خودتان چاپ کنید. این تقریباً دقیقاً برعکس یک سرویس چاپ آنلاین است، اما در صورتی که برای شما جذاب باشد ذکر کرده ایم.

6.چاپ آنلاین عکس های دیجیتال CVS Photo

مانند Walgreens، شما می توانید تقریباً به هر CVS وارد شوید و یک ایستگاه چاپ عکس در آن پیدا کنید. همچنین، مانند Walgreens، مگر اینکه در میانه راه زندگی کنید، احتمال زیادی وجود دارد که یک CVS در این نزدیکی داشته باشید.

این امر CVS را به انتخابی عالی برای چاپ عکس تبدیل می‌کند، زیرا می‌توانید برای تحویل گرفتن در همان روز سفارش دهید: چاپ آنلاین، راه رفتن، بازیابی. یا در صورت تمایل آن را درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت چاپ معمولی عکس از 0.39 دلار شروع می شود، کارت های “Thank You” را می توان با قیمتی کمتر از 0.95 دلار تهیه کرد و چاپ بوم از 29.99 دلار شروع می شود. کیفیت چاپ عکس CVS نیز بد نیست، بنابراین تعادل خوبی بین کیفیت و قیمت ایجاد می شود.

7. Walmart Photo

جای تعجب نیست که خدمات چاپ عکس والمارت به راحتی مقرون به صرفه ترین آنها است. با چاپ معمولی عکس از 0.12 دلار، کارت های “متشکرم” از 0.39 دلار و چاپ بوم با شروع قیمت 9.96 دلار، Walmart رقابت خود را از آب بیرون می کشد.

و در حالی که این کاهش قیمت با یک افت جزئی در کیفیت کلی چاپ همراه است، اما همچنان برای اکثر موارد به اندازه کافی خوب است. تنها زمانی متوجه تفاوت کیفیت خواهید شد که چشمی برای عکاسی آموزش دیده باشید یا در حال چاپ چیزی بزرگ مانند پوستر باشید.

8. Printique

Printique (Adoramapix سابق) یکی از زیرمجموعه‌های Adorama، شرکت مشهوری است که هم به عنوان فروشگاه تجهیزات دوربین و هم به عنوان یک منبع آموزشی برای یادگیری عکاسی عمل می‌کند. Printique یک سرویس مکمل برای چاپ با کیفیت بالا از عکس های دیجیتال است.

آنها از چاپگرهای پیشرفته و نرم افزارهای پیشرفته برای به حداکثر رساندن کیفیت چاپ استفاده می کنند و در عین حال قیمت های خود را رقابتی نگه می دارند. به عنوان مثال، کارت های عکس از 4.99 دلار برای یک تک (single) شروع می شوند، اما می توانند با خرید عمده ارزان تر شوند و هر بسته 12 تایی به 1.75 دلار می رسد.

نکته منفی این است که Printique انتخاب خوبی از محصولات موجود ندارد. به غیر از کتاب‌های عکس، تقویم، کارت‌ها و انواع مختلف چاپ، چیز دیگری وجود ندارد – اما اگر این همه چیزی است که نیاز دارید، Printique یک سرویس عالی است.

9.چاپ آنلاین عکس های دیجیتال FedEx

احتمالاً فدکس را چیزی جز یک شرکت حمل‌ونقل برای بسته‌ها و چیزهایی که آنلاین می‌خرید نمی‌شناسید، اما چیزی که احتمالا نمی دانستید این است که FedEx چند سرویس دیگر را تحت نام خود اجرا می کند، از جمله یک سرویس چاپ و ارسال دیجیتال که می توانید به صورت آنلاین از آن استفاده کنید.

پوستر عکس از 27.99 دلار شروع می شود، در حالی که چاپ پوستر و چاپ بوم از 34.99 دلار شروع می شود. FedEx همچنین کارت ها و تقویم ها را ارائه می دهد و حتی به شما امکان می دهد عکس های گذرنامه تولید کنید. اگرچه کمی گرانتر از رقبای خود است، اما خیلی صحبت نمی کنیم. همچنین، شما باید هزینه حمل و نقل اینها را بپردازید، مگر اینکه سفارش شما بیش از 100 دلار باشد.

10.چاپ آنلاین عکس های دیجیتال Winkflash

اگر بتوانید یکی از معاملات معمولی Winkflash را دریافت کنید، ممکن است بتوانید چاپ هایی را با قیمتی حتی کمتر از آنچه توسط Walmart ارائه می شود، تهیه کنید. ما چاپ عکس هایی با قیمت 0.11 دلار، کارت های “متشکرم” با قیمت 0.36 دلار و چاپ بوم با قیمت پایین 11.20 دلار را دیده ایم.

عکس های خود را به صورت آنلاین چاپ و تحویل بگیرید

مای از طرفداران پر و پا قرص عکاسی دیجیتال هستیم، اما نمی توانیم انکار کنیم که عکس های فیزیکی که در دست گرفته می شوند، احساس شخصی بیشتری دارند. با استفاده از این سایت ها می توانید عکس های خود را با قیمت های مقرون به صرفه چاپ کنید، چه بخواهید آنها را در کیف پول خود نگه دارید و چه به عنوان هدیه.

اگرچه چاپ عکس هدایایی عالی است، اما تنها راه برای تبدیل عکس های شما به هدیه نیست.

امتیاز این مطلب
سهیل دهقانی
نوشته شده توسط

سهیل دهقانی

علاقه مند به فناوری و تکنولوژی های روز دنیا کارشناس سئو و تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوگل فارکس آموزش تخصصی آمارکتس