سنسور اندازه‌گیری دمای بدن گوگل پیکسل 8 پرو

23
0
سنسور اندازه‌گیری دمای بدن گوگل پیکسل 8 پرو

سنسور اندازه‌گیری دمای بدن گوگل پیکسل 8 پرو روی پنل پشتی و کنار ماژول دوربین و زیر فلاش LED درون یک المان دایره‌ای شکل قرار می‌گیرد. این دماسنج می‌تواند دمای بدن کاربر را اندازه‌گیری کند و عملکرد آن مشابه اکثر دماسنج‌های بدون‌ نیاز به لمس بدن است.

سنسور اندازه‌گیری دمای بدن گوگل پیکسل 8 پرو

برای استفاده از دماسنج گوشی گوگل باید آن را تا جای ممکن به پیشانی خود نزدیک کنید، بااین‌حال نباید با پوست شما ارتباط برقرار کند. در ادامه باید گزینه شروع را بزنید و در مدت 5 ثانیه آن را به شقیقه خود نزدیک کنید. زمانی که فرایند اندازه‌گیری دمای بدن انجام شود، گوشی می‌لرزد و این موضوع را به شما اطلاع می‌دهد.

سنسور اندازه‌گیری دمای بدن گوگل پیکسل 8 پرو
گوگل پیکسل 8 پرو

اگرچه شاید با فرایند ساده‌ای روبه‌رو باشیم، اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که دماسنج در پنل پشتی قرار دارد و دکمه شروع روی نمایشگر ظاهر می‌شود. براساس اطلاعات کنونی، با روش کاربرپسندی برای اندازه‌گیری دمای بدن توسط گوشی گوگل روبه‌رو نیستیم، بااین‌حال شاید گوگل ترفند خاصی را برای آن در نظر گرفته باشد.

انتظار می‌رود گوشی‌های سری پیکسل 8 شامل مدل استاندارد و پرو در ماه اکتبر به‌‎طور رسمی معرفی شوند. این محصولات به تراشه تنسور G3 مجهز می‌شوند و ظاهراً اندازه نمایشگر مدل پرو از پیکسل 7 پرو کوچک‌تر و برابر 6.52 اینچ باشد.

91mobiles

امتیاز این مطلب
محسن دادار
نوشته شده توسط

محسن دادار

کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوگل فارکس آموزش تخصصی آمارکتس