اضافه شدن قابلیت آپلود فیلم روی گیت هاب ( GitHub )

GitHub ارائه دهنده میزبانی اینترنتی است. در ادامه به اضافه شدن قابلیت آپلود فیلم روی گیت هاب (GitHub) می‌پردازیم.

84
0
اضافه شدن قابلیت آپلود فیلم روی گیت هاب ( GitHub )

GitHub ارائه دهنده میزبانی (هاست) اینترنتی و یک پروژه متن‌باز که توسط Linus Torvalds (خالق لینوکس) برای توسعه نرم افزار و کنترل نسخه با استفاده از سیستم سورس کنترل گیت، ساخته شده است. این برنامه کنترل نسخه توزیع شده و قابلیت مدیریت کد منبع (SCM) را به همراه ویژگی‌های خاص خود ارائه می‌دهد. این کنترل دسترسی و چندین ویژگی مانند ردیابی اشکال، درخواست ویژگی، مدیریت کار، یکپارچه سازی مداوم برای هر پروژه را فراهم می‌کند. دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا است و از سال ۲۰۱۸ زیرمجموعه‌ی شرکت مایکروسافت شده است. در ادامه به اضافه شدن قابلیت آپلود فیلم روی گیت هاب (GitHub) می‌پردازیم.

قابلیت آپلود فیلم روی گیت هاب

1 اضافه شدن قابلیت آپلود فیلم روی گیت هاب ( GitHub )

GitHub مایکروسافت اکنون از بارگذاری فیلم‌ها پشتیبانی می‌کند. امکان بارگذاری ویدئوهای، توسعه دهندگان برای نشان دادن چگونگی تولید، به نمایش گذاشتن ویژگی جدید و فراهم آوردن زمینه برای افرادی که با آن‌ها کار می‌کنند کار را برای آن‌ها بسیار آسان‌تر کرده است. این ویژگی در دسامبر سال ۲۰۲۰ وارد آزمایش بتا شد و اکنون به طور کلی در دسترس است. Lauren Brose از GitHub مزیت استفاده از فیلم‌ها را در پست اخیر وبلاگ توضیح می‌دهد.

توصیف بعضی چیز‌ها فقط با کلمات می‌تواند کار را دشوار کند. بارگذاری ویدیویی که نحوه ایجاد را نشان می‌دهد، می‌تواند روند همکاری را ساده کند. برای اطمینان از تولید صحیح ویدیوها باید میزان رفت و برگشت را کاهش دهند. Brose توضیح می‌دهد، “با اجازه دادن به کاربران برای بارگذاری فیلم، باعث شده آن ها کمتر به مشکلات رو به رو شوند و افراد برای کپی کردن کد زمان کمتری را صرف کنند.”

همچنین برنامه نویسان می‌توانند از ویدئوها برای ارائه رهنمودها و زمینه ایجاد تغییرات پیچیده‌تر کد استفاده کنند. همچنین پشتیبانی از ویدئو در GitHub نمایش نمونه‌های اولیه برای ویژگی‌های جدید را آسان می‌کند.

GitHub از بارگذاری فیلم‌ها از برنامه‌های دسک تاپ و همچنین برنامه‌های تلفن همراه خود در iOS و Android پشتیبانی می‌کند. امکان بارگذاری فیلم از دستگاه‌های تلفن همراه، تجربه را برای توسعه دهندگان تلفن همراه که اشکالات و مشکلات را در تلفن‌های خود ضبط می‌کنند‌، بهبود می‌بخشد.

حال که با اضافه شدن قابلیت آپلود فیلم روی گیت هاب ( GitHub ) آشنا شدید می‌توانید از دیگر مقالات سایت اول نیوز دیدن کنید.

امتیاز این مطلب
محسن دادار
نوشته شده توسط

محسن دادار

کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوگل فارکس آموزش تخصصی آمارکتس